Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen módon lehet látogatókat...

Milyen módon lehet látogatókat szerezni a honlapomra?

Figyelt kérdés

Csináltam egy egyszerű kis weboldalt ,amely részben az én munkámmal ,részben egy tartalom kezelő rendszer segítségével készítettem el.


Szeretnék egy nem sok, 50-100 olvasót,

milyen módszerekkel lehet erre szert tenni?


-Gondolkodtam azon hogy regisztrálok egy banner cserélő oldalra, ám akkor a weboldalam nem lenne reklámmentes, és a fene tudja hogy ki klikkel rá a banneremre (mert én szinte soha nem kattintok ilyen reklámokra)


Itt van a weboldalam:

[link]


esetleg csinálhatnék saját domain-t egy kicsit gyorsabb tárhellyel, viszont egyenlőre feleslegesnek látom.



2014. jan. 8. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Például oszd meg Facebook-on időnként. Mondjuk mikor új tartalmat teszel a honlapodra, oszd meg az új cikket. Illetve beajánlhatnád az oldalad megfelelő filmes lap.hu oldalakra.
2014. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Német_Tibor ***** válasza:

Sok módszer van, hogy látogatókat szerezz. Linképítés, seo, fizetett hirdetés, bannercsere... Ebből a leghatékonyabb biztosan a fizetett hirdetés. Ha erre nem akarsz áldozni, akkor minden mást érdemes bevetni:) Kivéve talán a bannercserét, annak, ha nem releváns oldalra kerül ki, nem sok értelme van.

Illetve az se mindegy, hogy a 50-100 látogatót napi, heti vagy havi szinten akarod elérni. Ha napi szinten, akkor lesz munkád még benne:)

2014. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A 100 tagot úgy gondoltam hogy havira



A fizetett hirdetés az mennyibe fájna?

És mi az a SEO?

2014. jan. 8. 22:35
 4/12 anonim ***** válasza:

a leg-hosszútávúbb, pénzkímélőbb megoldás a seozás.

search engine optimalization, keresőoptimalizálás.

googlizd ki (pont erre kell optimalizálnod, hogy adott dolgot(kulcsszavakat) beírják a keresőbe, és minél előrébb legyen a találatok közt.

Tehát ismerni kell hogy hogyan és mire fognak rákeresni, ha olyan témát akarnak megtekinteni amilyen az oldalad.

2014. jan. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De az első szerintem egy barátságosabb külső legyen, mert így hiába téved rá bárki is. (bocs)

Utána reklámozhatod (facebook, twitter, g+, vagy akár fizethetsz is google találati listához)

2014. jan. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

+ esetleg beszurhatnál külső videómegtekintő linkeket.

Mert így port.hu 1000% jobb :-)

2014. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

meg ezen kell rengeteget javítani: [link]

Nem tudom, hogy adatbázis indexelés, lekérdezés hiba, vagy mi okozza, de ez így brutális.

2014. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kezdetnek kellene egy normális weboldal, normális tárhellyel, normális domainnel, aztán azt fel kéne tölteni értékes tartalommal és folyamatosan frissíteni a tartalmat. Ha ez meg van onnantól van miről beszélni. Akkor jöhet a linképítés seo, hirdetések stb.
2014. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

na igen 11s,az nem piskóta.. amit én csináltam ott 52-81ms pedig adatbánya is van ..

A SEO pedig tudtommal már figyeli az oldalbetöltési időket is.

2014. jan. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Német_Tibor ***** válasza:

Így van, figyelembe veszi a betöltődés idejét is.

Van egy nagyon jó oldal, ami leellenőrzi, mennyire van optimalizálva az oldalad gyorsaság szempontjából, illetve tanácsokat is ad: [link]

2014. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!