Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ennyire nehéz látogatókat...

Ennyire nehéz látogatókat szerezni?

Figyelt kérdés

3 hete indítottam be az első weboldalam, de alig szállingóznak rajta az emberek (napi kb 50 fős látogatottság). Érdekes, mert a visszafordulási arány egész jó, az oldalon eltöltött átlag idő is jó, de azért 3 hét után többet vártam volna. Ez a kb. 50 fő is a folyamatos Adwords hirdetéseknek köszönhető, semmi másnak. Visszatérő látogató nagyon kevés van (remélem csak egyelőre). Sok pénzem van az oldalban, mégsem akar semmit sem visszahozni belőle, minden nap órákig dolgozok vele, a statisztikák és vélemények alapján próbálom fejleszteni, folyamatosan frissítem, mégis alig nézik. A lap.hu oldalakra próbáltam beajánlani, de nem vettek fel, mert nincs kint az oldalamon a nevem, telefonszámom, adószámom stb. és ezeket nem szeretném kitenni. Más linkajánlós oldalakon fennvagyok 3 helyen, de innen sem érkezett senki eddig (jó, 3 napja vagyok fent ezeken...).

Szerintetek mit tegyek még, hogy jobb legyen a látogatottságom? A keresőoptimalizálsát kellene profira megcsinálnom (már sokat foglalkoztam vele, mégsem lett jó!). Tudnátok segíteni ebben?


2013. aug. 25. 13:21
 1/5 anonim válasza:
linkeled? :)
2013. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az 50 nem is olyan rossz 3 hét után.

lap.hu alapján ez egy céges oldal, és megrendeléseket várod...

Nos, lassan indul be ez a biznisz része,

Általában kb. 1000 látogatóra jut 1 rendelés.

2013. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem megrendelős az oldal, csak adatok vannak rajta, információk, melyeket megtekinthetnek a látogatók. És nem céges oldal, hanem magánszemélyé. Akkor hogy adhatnám tudtukra, hogy csak ennyiről van szó?

Én azért kevesellem a napi kb 50 látogatást (néha felmegy 70-80-ra is), mert az Adwords-ben már közel 15 ezer Ft értékben hirdettem, volt több mint 210 000 hirdetésmegjelenítés... ezek után kicsit kevéskének tartom. Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz látogatottságot szerezni. Ráadásul a keresőoptimalizálás is elég nehéz.

2013. aug. 25. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekelne az oldalad, ha látnám, megnézném a kereső optimalizáltságát is. Küldheted privátban is a címet, ha itt nem akarod.
2013. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lesz szükség a keresőoptimalizálás felmérésére, elég rossz helyezéseket értünk eddig el, most ezzel próbálkozom, hogy megcsinálom a 2-3 fő kulcsszóra első-második oldalra. :) Remélem, utána kicsit jobb lesz a látogatottság.
2013. aug. 29. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!