Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés

hideg, meleg jöhet, de azért kulturáltan...

[link]

Min kéne változtatnom, mi kéne még? stb.



2014. jan. 4. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Fejlécben a képet ne nyújtsd szerintem, nem esztétikus. Maximum kétféle betűtípust használj és a háttértől nagyban különböző színűt. Ne használj túl sok színt. A posztokból csak az első X sort jelenítsd meg, a többit rákattintás után mutassa csak. Kb ezek jutottak eszembe.
2014. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betűtípust cseréld le, szerintem kényelmetlenül olvasható képernyőn. A szöveg legyen sorkizárt. Betűszíneket fogd vissza kicsit, legyen kevesebb és igen, üssön el jobban a háttértől. Háttér legyen nagyobb felbontású.
2014. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek betűtípusra jó a fehér?
2014. jan. 4. 19:56
 4/5 Drone007 ***** válasza:

Fejléc kép ahogy már írták, így nem megfelelő.

Ne használj ilyen sok betűtípust és betűszínt, mert elvész a mondanivalód.

Maximum 2 betűtípust használj: egy feltűnőbbet a címekhez, és egy normál olvashatóbbat (de ne comic sans vagy valamilyen typewriter stílust).

Egy oldal olvashatóságát és kényelmét nagyban javítja, ha világos háttéren sötét szövegekkel vannak a szövegek, én is ezt javaslom. De a szövegszín-háttérszín kontrasztján mindenképpen javítani kell, mert ez majdnem olvashatatlan.

Csak a kiemeltebb szövegeket szinezd, ez a sok szín komolytalanná teszi az oldalt.


Chat ablak: amíg nincsenek olvasóid minek is?

2014. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam beteszem xd
2014. jan. 5. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!