Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés
[link] tartalom és kinézet? 13/L

2013. dec. 27. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a zenét és az üdvözlő szöveget kikapcsolhatod, teljesen felesleges, a zenét az első mozdulattal kapcsolják ki az emberek vagy el sem indítják.

Egy szebb header logo elférne, és ha már olvasni kell talán egy kicsit nagyobb betűk. Esetleg felrakhatod valami ekönyv formátumban is az egyes fejezeteket mert képernyőn nem sokan szeretnek olvasni.

A sztoriról majd a hozzáértők nyilatkoznak. :)

2013. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, és megfogadom a tanácsodat, amiben csak tudom, de a zene nem magától indulós :)
2013. dec. 27. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
tucat
2013. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha tucat, akkor mondd, ebben a világban már mi számít nem tucatnak? :) :D
2013. dec. 28. 13:55
 5/11 anonim ***** válasza:

elolvastam a Prológust... és hát nem hatott meg.

Van egypár helyesírási hibád, de nem vészes. Egy kis gaykorlással és sok olvasással ki lehet küszöböni.

Maga a Prológus kissé unalmas, mivel ugyan arról beszél töb soron át. A történet e részének nagyon figyelem felkeltőnek kell lennie, mert itt dől el, hogy az olvasó továbbolvassa-e a története. Szóval tegyé bele valami titokzatos kérdést, egy bonyodalom kezdetének a "felvázolását".


A blog bemutatása ott felül szerintem is felesleges, ahogy a Népszerű bejegyzések modul is.

De amúgy nekem tetszik a design, kellemes és üde hangulatot áraszt.

És nagyon tetszik a fejléc is... csak az a baj, hogy a történet prológusa kissé unalmas így kétekedve olvasnám csak tovább, olyan 30%-ra.

2013. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*gyakorlással

*küszöbölni


(előző voltam)

2013. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

@13:55


Ha erre az emberek tudnák a választ valószínűleg nem készülne ennyi tucat blog. Mint a tied is.

2013. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ha tucat, akkor mondd, ebben a világban már mi számít nem tucatnak? :) :D"


Én nem mondom, hogy tucat-e vagy sem, mert nem olvastam bele, csak a kinézetet néztem meg, és az szerintem egész jó, bár vannak jobbak. De ezt a hozzáállást annyira nem szeretem, hogy jaj, ma már minden tucat. Ez nem igaz. Nagyon sok eredeti ötlet van ma is, csak venni kell a fáradtságot. Nem bántásból mondom, mert nem olvastam bele. Viszont írtam a vendégkönyvedbe.

2014. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát :)
2014. jan. 3. 22:48
 10/11 Pali1977 válasza:
Szia :) Megnéztem a blogodat, és egész jónak találom. A fejléc kifejezetten tetszik, és az írásod is jó, csak túl gyakran kommentálod, hogy éppen ki beszélt. Ha egyértelmű akkor nem mindig kell. A 14 részbe olvastam bele, csak így véletlenszerűen, és sorban írod, hogy dörmögte... kötözködött...vágott vissza... Ez a cselekmény ritmusát is lassítja. Többnyire ezt időhúzásra, vagy feszültségkeltésre használjuk. Ettől függetlenül nagyon tetszik, csak így tovább.
2014. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!