Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a hostinger....

LukiLuki kérdése:

Mi a véleményetek a hostinger.hu - ról?

Figyelt kérdés
Nem rég találkoztam ezzel az ingyenes webtárhely szolgáltatóval. Tetszett a bemutatkozásuk, de úgy gondoltam előbb megkérdezem itt.

2013. dec. 29. 18:18
1 2
 11/18 Drone007 ***** válasza:
100%

Nem olyan régen a hostinger valamiféle szövetségre lépett (felvásárolták/üzlet?) a 000webhost-tal, ezért a szolgáltatásaik sokkal színvonalasabbak lettek.

Az ingyenes tárhelyük elég jó, főként tartalmi korlátozások vannak (ld Terms of use), de reklámmentes, ingyenes, és remek szolgáltatásokat adnak (cron, htaccess fut).

Jelenleg ez a legjobb itthoni ingyenes tárhelyszolgáltató.

2014. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

CPU és memory limit van, kb tízszer frissíted az oldaladat, azt leáll az egész:) Az úgynevezett helpdesk jeletősége szinte nulla! 1-2 nap mire válaszolnak vlami butaságot, pedig fizetős Business csomagban vagyok :)

Egy használhatatlan szar az egész, aki nem szeretné, hogy kihulljon az össze haja, az MESSZIRŐL KERÜLJE ŐKET!!!!!

2014. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 PC Meaning válasza:
Csak ingyenes tárhelyet használok, jelenleg 4 darabot, Wordpress-el. Ingyenessége ellenére nagyon könnyen kezelhető, használható rendszer. Egyetlen nagy problémám van az ingyenes szolgáltatásukkal (amit mások bejegyzéseiben is olvastam), hogy időnként használhatatlan, elérhetetlen. Emiatt nem is merek fizetős csomagot választani, pedig az árazásuk a kedvezmény kupon felhasználásával korrekt lenne.
2015. okt. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Lexus555 válasza:

NEM AJÁNLOM Először jónak tűnt. Ki is próbáltam, megkaptam a beígért tárhelyet, minden frankó volt.


Aztán mutatták ki a foguk fehérjét:

Mikor elérte az oldal a kb 50 megtekintést egy napon processzor hibát írt ki. Ez szerintem kamu, mert akkor átirányított a hibával egy hostinger oldalra, ami egy jó reklám nekik.


Mindig írni kellett nekik, hogy csinálják már meg. Ők kb 5 nap múlva válaszoltak hogy kész. Másnap újra eléri kb az 50 látogatót és újra ismétlődik a folyamat.


Ezt eljátszották velem ötször, aztán azt hittem ha előfizetek, akkor nem lesz ilyen. Elő is fizettem majdnem 10 000 Ft-ért. Meg is kaptam a prémium fiókot. El is kezdtem használni, majd újra processzor hiba lépett fel. Ekkor be is telt a pohár és átmentem egy magyar tárhelyszolgáltatóhoz, ahol próbáltam a WP oldalamat átmenteni a Hostingertől, de nem ment, mert úgy van megcsinálva, hogy ne lehessen átmenteni a dolgokat róla, így kénytelen voltam több mint 300 bejegyzést egyesével átírogatni.


Ma egy másik szolgáltatónál stresszmentesen szerkesztem az oldalamat.


Szerintem csak akkor használjátok a Hostingert ha egy céges (pl étterem, kávézó) oldalát szeretnétek elkészíteni, valamint ha tudjátok hogy nem fognak annyian rákattintani, mint egy híroldalra.

2016. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Egy ideig megtűrnek ingyen. Amikor látják, hogy munkát fektettél az oldaladba, elkezdődik a jobbnál-jobb fizetős ajánlatok küldözgetése. Ha ezután sem váltasz fizetősre, angolul közlik, hogy valamiféle megnevezetlen visszaélést követtél el és váratlanul megszüntetik a tárhelyed.

Nem érdemes próbálkozni velük.

2016. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Hostinger válasza:

Tisztelt #15 kérdező!


Pontosan mi a probléma? Tudunk esetleg segíteni? Kérem nyisson egy hibajegyet, hogy megtudjuk oldani a problémát, amit tapasztal.


Üdvözlettel,

Hostinger Magyarország

2016. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Megpróbáltam privát üzenetben választ kapni a problémámra, ez sajnos több mint egy hét alatt sem történt meg. Hátha a nyílvános részt gyakrabban olvassák

"Tegnap fizettem ki a [link] weblapom következő 3 havi díját, és azóta elérhetetlen az oldal.

Azért fordulok itt hozzád, mert idáig egyetlen e-mailemre és egyéb úton feltett kérdésemre sem érkezett válasz.

Sajnos az ingyenes szolgáltatésotokkal nekem is az itt felsorolt problémák jelentkeztek, de a fizetős résszel idáig nem volt gondom

Remélem, most is sikerül megoldani, mert elég sok munkám van az oldalban."

2016. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Illetlenség saját magam után írni, de sikerült innen megnyitnom az oldalt. Ezúton köszönöm a titkos, de hatékony segítséget a Hostingernek, ami így visszanyerte a fizetős szolgáltatásukba vetett bizalmamat.


Az előző hsz. így természetesen nem érvényes

2016. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!