Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Segítség! Tumblr-ön hogy...

Segítség! Tumblr-ön hogy tudok menüt készíteni a blogomhoz? Hogy tudom belinkelni az aloldalaimat?

Figyelt kérdés

Szóval... van ez a blogom: [link]

És szeretném összegyűjteni egy helyre a videóimat, ezért csináltam egy aloldalt: [link] fanvid , és ez átirányít erre az oldalra: [link] tagged/fanvid


Szóval eddig oké. Viszont fogalmam sincs, hogy hogyan linkeljem ezt be az oldalamra úgy, mintha menü lenne. Néztem tutorialokat, de nem volt világos egyik sem, és a legtöbbnél ahogy létrehozták az aloldalukat, automatikusan megjelent nekik a blogjukon, belinkelve. Nálam miért nem? Csak a szokásos home, ask, past és theme jelenik meg mint link, és én valami ehhez hasonlót szeretnék, csak a saját linkjeimmel, amik bizonyos betaggelt posztjaimra irányítanak.


Remélem, érthető vagyok =) Kérlek, segítsetek, mert nagyon sokat próbálkoztam, de egyszerűen nem ment...


Minden választ felpontozok, előre is köszönöm szépen =)



2013. dec. 5. 12:24
 1/1 anonim válasza:

< a href = "ide jön a link" >Ide írod, hogy pl Videók< / a >

Mindezt természetesen egybeírva. :)

2013. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!