Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudna segíteni valaki a...

Tudna segíteni valaki a tumblr-ben?

Figyelt kérdés

Kerestem már oldalakat ez ügyben, de nem sok magyar oldalt találtam. Angolt pedig most kezdtem tanulni szóval az idegen nyelvű tutorialkat nem igazán értem.

Olyan gondjaim vannak, hogy nem tudom elnevezni a blogomat, egy armageddon volt mire sikerült képet választani a profilhoz, nem tudok a blogomon cikket írni...vagyis legalább is nem tudom hogy kell és ehhez szeretnék segítséget kérni.

Előre is köszönöm!



2013. nov. 21. 09:19
 1/2 anonim válasza:
rámész a blogodra -> jobb felső sarok 'Customize' -> rákattintasz -> bal oldalt megjelenik egy oszlop -> legfelső a 'Title' és beírod, amit szeretnél
2013. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, most azzal a problémával szembesültem, hogy nem tudok bejelentkezni én hülye xD De amiatt nem kell oldani, megoldom valamikor.

Szóval köszi :D

2013. dec. 12. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!