Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen ez a tumblr?

Szerintetek milyen ez a tumblr?

Figyelt kérdés

[link]


Mostanában kezdem el csinálni csak.:) De szerintetek milyen?:$$



2013. dec. 1. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Ez hol weblapkészítés? Más tumblr oldalakról random képek összekaparása és kirakása?
2013. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Negativ komikat mellozd...nem mas tumblr oldakarol kapartam ossze random kepeket talaltam oket egyeb weblapokon meg regen ..tartsd meg magadnak inkabb a valaszod velemenyre vagyok kivancsi nem beszolasokra illetve oltogatasokra.;):*
2013. dec. 1. 14:37
 3/14 anonim ***** válasza:

nos hát...tetszik a háttér...szép fehér....

ez az egyetlen pozitív dolog amit mondhatok az oldalról(ezt is nagyon-nagyon erőltetve)

2013. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

kiraktál egy rahedli lopott képet az oldalra, design az nem létezik, domain a nagyon hosszúnál is hosszabb és azt várod hogy fényezzük

de ha ettől jobban érzed magad:

azta mekkora k***a jó oldal


viszont biztos vagyok benne hogy több millió emberen segítesz az oldaladdal és értelmet adsz az életüknek

2013. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te kérdezted.
2013. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Csak mondom, hogy a tumblrnek a lényege a reblogolás (vagyis mások képeinek megosztása)!!!!
2013. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és ennek mi értelme van?
2013. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
hát az ha valamelyik kép megtetszik akkor azt elmentsed az oldaladra és így bármikor megtudod nézni. Én például imádom visszanézegetni a képeimet. Így látom, hogy abban az "időben" milyen volt a hangulatom vagy az ízlésem. :))
2013. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
aha...:o
2013. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nevetséges, tucat sweg blog, semmi értelme sincs. Megnézném hogy milyen dagadt lehetsz a valóságba [link] (nem akarok félre érhető lenni , ezzel arra akarok utalni hogy tuti nem vagy 65 kgná l több a valóságban)meg azt is hogy hogyan szívsz ( [link] ) ja várj....sehogy...szánalmas -.-" 13nál nem lehetsz több
2013. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!