Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Észre vettétek már, hogy a...

Észre vettétek már, hogy a Google Chrome rosszabb mint az IE10?

Figyelt kérdés

CSS kódokat nem úgy jeleníti meg, mint a többi böngésző (legtöbbször float és absolute pozíciónál). A betűk is jobban szét vannak húzva, mintha word-space: 1px lenne.


Ti észrevettétek már ezeket?


Csak annyiból jó a Chrome, hogy kevés memória kell neki, amúgy utálom.



2013. dec. 4. 13:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ne használd, de ilyet mondani, hogy az IE jobb, mint a Chrome, Istenkáromlásnak minősül és máglya jár érte:D
2013. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszabb a chrome csak te utálod. Izlés kérdése, azon meg nem érdemes vitatkozni. Használj IE-t.
2013. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Feltűnt már nekem is hogy rosszul megszerkesztett oldalakkal gondok vannak IE -vel, ilyenkor kell ügyeskedni meta, meg egyéni CSS kódokkal...

De általában ha a DocType, szerint készül egy oldal az jól jelenik meg FireFox és Chrome alatt, de még így is előfordul hogy IE -ben el...

MS megint jól mellé nyúlt, de ez már nem újdonság.

Elmúlt 1 éve szinte midnent el...

Windows 8(.1), Office 2013, Windows Phone, Skype...


[OFF]

Igazából nem tudom, hogy a MicroSoft két alapítója és ismert személyének idő előtti nyugdíjaztatása, vajon a részvényesek mely nyomására történt.

Hogy ők küldték el, mert ragaszkodott Steve és Bill a klasszikus rendszerhez, vagy maguk mentek el mert nem akartak a főbb részvényesek által erőltet bemutatunk az Apple -nek és kakibbat gyártunk mint ők folyamatban részt venni...

2013. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A chrome-nak ponthogy sok memória kell. Ha lightweight browser-t szeretnél (ami működik is), akkor opera.
2013. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
ilyet szerintem csak a bénák vesznek észre mert elb..nak valamit
2013. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Félre értettétek.


Nem használok Chrome-ot, hanem Firefox-ot, de a weboldalt mindenre kell optimalizálni és IE10-re könnyebb mint Chrome-ra.


Firefoxban szoktam nézni miközben az oldalt csinálom, utána megnézem még IE-ben, Chrome-ban és Operában. Chrome-t kivéve mindenhol jó elsőre.


Nem hiszem, hogy béna vagyok...

2013. dec. 4. 14:39
 7/22 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem, hogy béna vagyok..."

pedig amit írsz...

2013. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Jó, akkor mutatok példát a betűkre. Csináltam egy képet, ahogy megjeleníti az Origo-t a Firefox.


Itt erre a képre ráraktam halványan azt, ahogy az IE10 jeleníti meg, csak kicsi az eltérés:

[link]


Itt a Chrome-ot raktam rá, nagy az eltérés:

[link]


Sokszor számít ez az eltérés, pl egy menünél Chrome-ban nem mindig férnek ki egy sorba a menüpontok, hanem kicsit össze kell húzni, hogy ott is jó legyen. És vannak még ilyen gondok Chromeban több helyen.


Amúgy nekem ennyi memóriával futnak, ugyanazt az oldalt megnyitva:

Firefox - 295 Mb

Chrome - 115 Mb

IE10 - 105 Mb


Operát nem néztem, mert az csak 10-es van a gépemen.

2013. dec. 4. 22:52
 9/22 A kérdező kommentje:

Verziók:

Firefox 25

Chrome 31

2013. dec. 4. 22:55
 10/22 anonim ***** válasza:

akkor bocs :D

még nem vettem észre, fura, nem értem miért csinálja.

viszont nekem semmi mást nem csesz el, csak a betűkkel csinál valamit

2013. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!