Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok a Blog-oldalamról?

Mit gondoltok a Blog-oldalamról?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom még fel kell tölteni tartalommal, de azonkívül?



2013. aug. 25. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

"-Milyen a Suzuki Swiftem?

-Mint egy Suzukin Swift."

Azt gondolom róla, hogy tucatoldal.

G.

2013. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó... Más vélemény?
2013. aug. 25. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Belinkeltél egy oldalt, ahol egy blog admin felülete jön be. 2 variációt tartok lehetségesnek:


(A) Ezt a tárhelyszolgáltató generálja neked, és neked kell feltölteni tartalommal. Ez esetben mi a jóistent véleményezzünk rajta?


(B) Te készítettél egy blogmotort. Ez esetben én semmi értelmét nem látom az oldalnak (mert ki blogolna épp nálad?), azon kívül, hogy sokat tanultál belőle. A design egyébként egész jó. :) Viszont a főoldalon az arcomba tolt "Profilom" linknek elég ronda működése van. Konkrétan ennek nem kéne megjelennie, ha nem vagyok bejelentkezve.

2013. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én k*vára nem tudom mi ez.

Mi ez?


"még fel kell tölteni tartalommal, de azonkívül?"

??? Azonkívül én semmit nem látok (vagy csak nem ismerem fel?), csak egy sablon témát, ami ronda amúgy.

2013. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tartalom 0

Design 1 (és még nem is a te érdemed)

Mit véleményezzek?

2013. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azt gondolom a blogodrol, ami van a blogodban: semmit(t).


konkretan egy lila, ures lap, ennyi!

2013. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!