Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi weboldalról?

Figyelt kérdés

Egy barátom készítette, állítólag a jogok stb.-k rendben vannak és nemrég üzemelte be az oldalt, kiváncsi lennék, ti mit gondoltok róla.


[link]


2013. aug. 13. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Egy pár oldalas statikus HTML -ből felépített kis oldal, egy térképpel a kezdő lapon, ami lehetett a legnagyobb munka az egésszel.
2013. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azért ezt => [link]

Össze gyűjteni elég mókás lehetett, persze ha valahol már össze volt gyűjtve akkor szerencse.

2013. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elsőre azt, hogy a rengeteg csillivillitől leolvad a laptopom processzora.

Második ránézésre nem rossz, de azért elkélne némi szerver oldali bármi. Szép munka lehetett begépelni az egészet.

kinézetre jó, a kód is pofás, viszont nem tudom, miért kellett telezsúfolni mindenféle script-ekkel meg flash-sel.

A tartalomról inkább nem nyilatkozom. Ezek mind elérhetőek az áruházak oldalain vagy más, sokkal profibb kupongyűjtő helyeken.

G.

2013. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

ez mindent elárul az oldalról

2013. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A készítő nem profi programozó, ez csak egy tanuló oldalnak volt jó. A térkép töltésben én is besegítettem, ezért érdekelt mások benyomása is róla. Azért köszönöm a véleményeket.
2013. aug. 13. 12:54
 6/12 A kérdező kommentje:
"de azért elkélne némi szerver oldali bármi" - mire gondolsz ez alatt?
2013. aug. 13. 12:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a PHP-MySQL párosra. Sokad dob az egészen, ha dinamikusan épül fel a tartalma. Sőt, a legtöbbet nektek segít, mert sokkal egyszerűbbé válik a tartalom feltöltése, módosítása.

G.

2013. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mivel egyikünk sem programozó (a készítő barátom tanult egy keveset, de PHP-t, MySQL-t nem), elég nehéz lesz megoldani, de igyekszünk. Köszönöm. :)
2013. aug. 13. 13:12
 9/12 anonim ***** válasza:

A programozás az egyik leginkább autodidakta módon tanulható dolog. Ha tudjátok használni a Google-t, akkor semmi sem megvalósíthatatlan. Persze az alapokra rá kell szánni némi időt, de pár hónap alatt össze lehet rakni egy, a tiétekhez hasonló oldalt.

G.

2013. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, eddig a készítő is így tanulta - több-kevesebb sikerrel, mint láthatjátok. :) Azért a designon, szólok neki, hogy jobb lenne változtatni.
2013. aug. 13. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!