Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek mennyiért csinálja...

Szerintetek mennyiért csináljam meg?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm, aki totál k.o a gépekhez, meg minden informatikai dologhoz, megkért, hogy csináljak a vállalkozásához honlapot...szerintetek mennyiért csináljam meg?
2013. júl. 26. 19:42
1 2
 11/13 Drone007 ***** válasza:
Saját motor, design, hírek és vendégkönyv modul, adminisztrációs felület. 60 alatt én sem vállalnám el, de persze én statikus vackokkal nem foglalkozom.
2013. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ha javasolhatom: - pár olcsó, egyszerű ötlet:


tárhely+domain: elitnet.hu - nagyon olcsók, szinte mindig innen rendelem (nem reklamnak szanom, csak szeretem nepszerusiteni a jo dolgokat)


cms(tartalomkezelő): dobj fel egy wordpress-t , nagyon jó, sokszor ezt használom, több millió sablon van hozzá a nten :-)

2013. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
12-es vagyok: ha jóba vagy vele ink egy rekesz sört kérj, ne pénzt :D
2013. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!