Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyiért vállalják el az...

Mennyiért vállalják el az ezzel foglalkozó vállalkozók/cégek egy viszonylag egyszerű, PHP+MYSQL oldal elkészítését?

Figyelt kérdés
Mondjuk mint az index.hu, csak "kicsiben". Lennének hírek, amit egy vagy több admin vihetne fel, lenne egy menürendszer, több aloldallal, stb.
2013. júl. 14. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem erre egy mezei wordpress vagy más cms is elég, arra már csak dizájnt meg a testreszabást kell fizetni ha nem értesz hozzá. Saját rendszert csináltatni szerintem csak akkor érdemes ha valami egyedi dolgot szeretnél amire ingyenessel nincs lehetőség.

(az ingyenes szó semmit se vesz le a szinvonalból, külsőre nem mondja meg senki)


A kérdésre válaszolva olyan 100e körül kezdődik amire te gondolhatsz, de attól függ leginkább, hogy pontosan mik lennének benne.

2013. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy előttem szóló is írta 100e körül kezdődik, és határ a csillagos ég a szerint milyen "apróságokat" szeretnének.
2013. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A munkahelyemen épp egy hasonlót kell csinálnom, + egy belső üzenetküldő rendszerrel, és úgy kíváncsi voltam, hogy mennyibe kerülne piaci áron ez az egész.

2013. júl. 14. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez így nagyon NAGYON általános.


Picit olyan mint a:

"Mennyibe kerül egy autó amin van négy kerék?"


Amúgy a 100-ban annyira nem vagyok biztos, csak a design és sitebuild 80 egy egyszerű oldal esetében, ha ehhez egy saját motor jön be és nem wp akkor az még 150-200 a kész modulokkal, belső üzenetküldő még 50-80, igazából ez a bonyolultságától függ, erre jönnek rá az egyedi igények és a végeredményt még bruttósítani kell.

2013. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon általános, de nem akartam most a teljes specifikációt leírni. :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 15. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!