Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mondanátok olyan blog témát...

Xxhector kérdése:

Mondanátok olyan blog témát amiből alig van oldal, vagy nincs is de viszont lenne rá érdeklődő?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is az ötleteket.

2013. júl. 14. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj blogot nyilvános brainstorming jelleggel, melyben azt az algoritmust fejlesztenénk ki, ami a redundáns kérdéseket képes összevonni a GyakoriKérdéseken. Ilyet én még nem láttam és engem speciel érdekelne, még talán kommentelnék is.
2013. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne az a téma hogy miért akar minden tehetségtelen unatkozó tini blogot indítani amikor azt sem tudják hogy miről írjanak.
2013. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 +1
2013. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hogyan készítsünk összekattintgatós blogot
2013. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PHP de kóder! ***** válasza:
#2 + 2
2013. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már a témát is nekünk kell kitalálni az rég rossz. Nem cseszegetésből írom, de keress inkább valami konstruktív "offline" hobbit, azzal le is foglalod magad és legalább egyel több dolog van, amihez értesz.
2013. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!