Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek mennyiért csinálja...

Szerintetek mennyiért csináljam meg?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm, aki totál k.o a gépekhez, meg minden informatikai dologhoz, megkért, hogy csináljak a vállalkozásához honlapot...szerintetek mennyiért csináljam meg?
2013. júl. 26. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen honlap. Ha valami sima Kompozeres cucc, akkor pár sört. Ha esetleg nekiállsz és normálisan megírod, mint dinamikus weblapot, akkor 30-50-70-100, amennyit nem szégyellsz.

Nézegesd weblapkészítő oldalak árajánlat részét és kb. felezd meg. Viszont ha nem adsz róla számlát, akkor ne nagyon reklámozd, mert az nem tesz túl jót neked, de főleg a vállalkozásnak.

G.

2013. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ahogy elmondta nekem sima ilyen bemutató oldalt akar a vállakozásának, pár menüpont pld: árak, bemutatkozás, képek, akciok, hirek a vállalkozásáról meg vendégkönyv, ilyeneket akar
2013. júl. 26. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor az 2 sör.
2013. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahogy írták. Ez egy sima statikus weblap, még a számlás profik sem kérnek érte túl nagy pénzeket. Ha nagyon skót vagy, akkor pár ezrest kérsz érte és kész.

G.

2013. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
el van dontve: egy rekesz sor :D
2013. júl. 26. 20:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Ohh az még sok is ennyiért, túl vagy fizetve!
2013. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Te tú lvagy fizetve, ez igaz.


Aki viszont ért hozzá, 200.000 alatt neki se áll.

2013. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért ne kérjük el egy egyszerű statikus weblapért Magyarország éves büdzséjét!

Az a láda sör pont jó fizetség így pult alatt és ha hivatalosan menne a dolog, akkor sem lenne több mint pár Szent Pista. Nem kell annyira elszállni az árakkal, verseny van, még a weblapépítők között is.

G.

2013. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam, hogy fiatal vagyok még, pénzt nem kérek érte, merthát mégis, annyit nem dolgozok vele, hogy legyen képem elkérni, de at se akartam mondani, hogy ket sorért megcsinálom, mert akkor kimegy a hutobe es hoz nekem ket sort aztan hajra...ha mar en dolgozok egy kicsit a cuccukkal, akkor legalabb menjen el nekem a boltba egy rekesz sorert
2013. júl. 26. 23:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy ilyet saját motorral, úgy, hogy designt is ki kell hozzá találnom kb 30ezerért csinálnék, szerver hostolással együtt.
2013. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!