Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Véleményetek a blogomról?

Véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés
[link] Eddig egy rész van. Jöhet negatív is.

2013. jún. 25. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
csunya
2013. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

és a szereplők posztot nem posztként tenném ki, hanem egy lapnak, oldalra, ami bármikor elérhető, bérmelyik posztból.

mert idegesítő ha valamit nem tudsz valakiről és vissza kell menni legelőlre megnézni.

2013. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Igazából a szövegre voltam kíváncsi, hogy arról mi a vélemény de azért köszi.
2013. jún. 25. 21:15
 4/7 PHP de kóder! ***** válasza:
ha az egyiket ugy hivjak, hogy false, akkor a masikat miert nem true-nak hivjak?
2013. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves PHP de kóder! Láttam már több válaszodat is más kérdéseknél és azt figyeltem meg, hogy szinte soha nem a kérdésre válaszolsz... Vagy a helyesírási hibáit javítod ki az kérdezőknek vagy csak szimplán odaírsz valamit mint most ami nagyon nem a kérdéshez kapcsolódik. Egyébként nem nagyon tudom elhinni, hogy neked még egy helyesírási hibád sem volt soha szóval szerintem nem kéne másokat kritizálni emiatt....Még annyit fűzök hozzá, hogy nem azt kérdeztem, hogy hogy hívják a szereplőket.
2013. jún. 27. 20:15
 6/7 anonim válasza:
Hát figyelj. Ha ez az első vagy a második akkor nem rossz, de így összehasonlítva más weboldalakkal viszont csúnya, mert sok hiba van benne. A fejlécbe szerintem a szöveghez tegyél árnyékot vagy izzást köré vagy mind a kettőt ezt könnyű megcsinálni. A fejezeteket fordítsd meg mert így elég rossz. A szöveg hátterét vagy tegyél oda egy színt vagy csinálj vele valamit. A menüpontjaid sem a legláthatóbb. Illetve az a kék csík nagyon ronda szerintem. A fejlécedhez még annyit hogy nem lehet teljesen elolvasni az írást. Szerintem ezek a legszembetűnőbb dolgok. Legalábbis nekem.
2013. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ :)
2013. jún. 28. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!