Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok a blogomról?

Mit gondoltok a blogomról?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtem és szeretném a véleményeteket hallani. [link]

2013. febr. 17. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A design elég semmitmondó, de sokkal rosszabbakat is láttam már. Tudod a net tele van ilyen kamasz önjelölt írókkal, akik szeretnek írni, csak nem tudnak. Nem is jósolnék nagy jövőt az oldalnak, ugyan az a séma, mikor ide irkálnak hogy mit csináljanak hogy nagyobb legyen a látogatottság. Megnézni az ember, elolvas pár sort a halálba untató tini lányok által írt sztorikból, aztán inkább elfelejti a kérdést, mert még túlzottan őszinte lenne... Egyszóval abszolút jellegtelen, alapból csődbe ítélt tini lány tucat blog.
2013. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kritikát! Hát igen alapból én is éreztem hogy nem lesz túl népszerű de attól még folytatni fogom mert szeretek írni.
2013. febr. 17. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen blogolni akarsz próbálj olyasmit írni ami az embereket érdekelheti, esetleg meghökkenti. A designal meg csinálj valamit, mert ez így elég gyenge (nekem pl. bántja a szemem, így nem is időznék nálad sokat) Amúgy sok sikert hozzá....szükséged lesz rá. :)
2013. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! (ment a zöld kéz. Az előzőnek is.) A desingen most már mindenképp változtatni fogok. :)
2013. febr. 18. 16:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Átköltöztem! Viszont azt a blogot már nem szeretném megmutatni mert csak magamnak írom. :)
2013. márc. 17. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!