Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok a blogomról?

Mit gondoltok a blogomról?

Figyelt kérdés

Szeretnék véleményeket kapni, de nem szeretnék "Fos"-okat és "Szar"-t, esetleg a One Direction-re vonatkozó megjegyzéseket olvasni. Arra kérem azt, aki benéz ide, hogy vonatkoztasson el attól, hogy a történet a One Direction körül is forog és csak a blogot figyelje. A történetet. Aki ezt megteszi annak hálás vagyok:)

És erről a blogról lenne szó: [link]

Köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 23. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
a történetnek semmi a köze a weblapkészítéshez
2012. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Azért írtam ebbe a kategóriába, mert szeretném, ha pl. a design-et is véleményezné valaki. Vagy az összhangot, esetleg a címet, betűtípust...stb.
2012. dec. 23. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Szép, ízléses!:)
2012. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát mit lehet mondani. Sok dizájn nincs, egy kigooglezett háttérkép ismétlésnek berakva, valami egyszerű félig átlátszó, lekerekített szürke blokk. Blognak megfelel, több nem is kell.
2012. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a történet? Tudom, hogy elég rövid a részlet, de meg lehet állapítani belőle, hogy milyen a stílusom, nem?
2012. dec. 23. 17:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt írtad tekintsünk el a süketeléstől és a kinézetet nézzük milyen. Az oké.
2012. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szép a kinézet de nekem a háttér ismétlődésében van némi természetellenesség. nem is az oldal irányú, inkább a fenti és a lenti ismétlődés nem valami tetszetős. biztosan találnál tökéletes háttérképet:)
2012. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A történet hidegen hagy, a háttérismétlődés engem is zavar, valami szolidabb és ismételhető háttér kéne. A fejléc fontok nem tetszenek, nagyon kilógnak az egészből.
2012. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Már megint te?!


Látom törölted újra a blogot, nem is kár érte. Csak az szomorít el engem, hogy te már vagy 5, mindig más nevü blogot linkeltél ide be, hogy véleményezzük, de mivel mindig ugyan az a szemét volt rajtuk, ezért mindig törölted öket...


Mi értelme ennek?

2012. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!