Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok a blogomról?

Asddaasdda kérdése:

Mit gondoltok a blogomról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 25. 21:26
1 2
 1/12 algopirin ***** válasza:

Őszintén ?! :)

Nekem nem tetszik persze egy finnyásgyökér vagyok az ok. :)

Programhack meg nem tudom miért is, azért mert le van írva pár mondatban 1-2 program az még közel se "programhack" vagy nem tudom mire is utalna a neve.

Az oldal első cikkétől meg nem fogok tovább menni mert elég is belőle "újabb opera javítás meg ami kell egy gépre szerintem" nem objektív nem tárgyilagos igazából nem sok értelme van az időt tölteni vele kétlem lényeges vagy olyan információk lennének ezek után az oldalon ami érdekel vagy lényeges lehetne.

Másik ha már blogot csinálsz a helyesírás és a fogalmazás alap szerintem.

Persze ez mind nem számit ha neked tetszik szereted és akarod csinálni hát rajta,a nagy dolgok se egyik napról a másikra születnek, valahol el kell kezdeni a kritikát meg tűrni kell még ha néha szarul is esik.

Nem fikázásnak, építőjellegű kritikának szántam :)

Áldás s béke.

2012. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a címet elrontottam bevallom

az operás javításokkal nem értem mi nem tetszik :D

a többit át gondolom

2012. szept. 25. 21:48
 3/12 A kérdező kommentje:
ja és kösz hogy őszinte voltál :D
2012. szept. 25. 21:54
 4/12 anonim ***** válasza:
sunáznám
2012. szept. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az Opera "javítással" az a baj, hogy ezt senki nem tölti le, mert az Opera saját maga felajnánlja illetve letölti és telepíti a legújabb frissítéseket. Továbbá, 2012-ben Windows XP operációs rendszert javasolni "elengedhetetlen" címszó alatt, nem csak idejétmúlt, de a mai számítógép-konfigurációkat tekinve gyakorlatilag használhatatlan is. Memóriaméretek, processzorteljesítmények, stb. Ezeket az CP már kezelni sem tudja, sok esetben még felismerni sem. Azrtán, torrent kliens, meg mindenféle játékok, amikkel Te játszol. Ezek mióta elengedhetetlen kellékei egy számítógépnek? Egy kicsit fogalomzavaros ez így, blog lévén az oldalnak Rólad kéne szólnia, mert tudni illik a blogot ezért hívják blognak. A warez oldalát tekintve a dolognak meg... Ilyebn oldal több millió létezik, amiket ráadásul még a Google is ismer, nagyjából esélytelen felvenni a kesztyűt. Természetesen, ha ezt az oldalt csak hobbiból csináltad, hogy csinálj egy oldalt, és ismerősöknek elhinted a linket, akkor nem gáz. Nagy tömegeket ez így biztosan nem fog vonzzani, de, gondolom/remélem, nem is ez a cél. A helyesírás tényleg katasztrófa, arra illik odafigyelni. Mindezektől függetlenül további sok sikert az oldalhoz, lehet ez még sokkal jobb is.
2012. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Őszinte vélemény címszavakban:

- kinézet: nem égbekiáltóan ronda, egészen jól összeillő színek és méretek, semmi baromság, ez jó. (mondjuk kicsit olyan, mint egy bizonyos magyar bank márkaszínei, de ez nem probléma..)


- tartalom: az a fajta hulladék, aminek kár is az interneten helyet biztosítani.


--tartalom kritika okai:


1.) Nyelvtanilag helytelen fogalmazásmód.

2.) Nem található benne semmi értékelhető, tudom, ez mostanság nem feltétel, de akkor is: ha már ki mersz tenni a netre egy cikket, hogy mi kell egy gépre, akkor legalább gondold végig, nézz utána, vagy valami..

* Opera például nem kell, minek? A világ 1,65%-a használja. /2012.05.22-én közzétett adat/

* Ez a mondat meg: "egy windows csak xp vagy ubuntu"

Nem!! Egy operációs rendszer kell! Az Ubuntu meg nem Windows, de nem is folytatom...


szerintem töröld le, vagy emeld a saját elvárásaid/írási színvonaladat..

2012. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Golan Trevize ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!


Annyi helyesírási hiba volt az első oldalon, hogy szemrákot kaptam!

2012. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tóthné Marika ***** válasza:
Szerintem addig hagyd abba, amíg ezt még méltósággal teheted. És ne feledd törölni az oldalt!
2012. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Golan Trevize ***** válasza:
Komolyan mondom, erre pazarolni a Föld véges erőforráskészletét emberség elleni bűncselekmény!
2012. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 azon a ponton már túl van:)
2012. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!