Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik CMS-t ajanljatok?

Melyik CMS-t ajanljatok?

Figyelt kérdés
Harom CMS-t probaltam ki idaig , a Joomlat , a Wordpresst es a Drupal. A wordpresst az egyszerusegeert kedveltem , de hallottam , hogy nem lehet vele komolyabb oldalakat csinalni. A joomlaval foglalkoztam utana azzal is mukodott a dolog egyik haveromnak csinaltam vele egy siteot [link] ha megakarjatok nezni , mondhattok rola velemenyt is. A drupal mar a telepites soran nem gyozott meg. Meg a nyelvi csomagot se tudta rendesen feltelepiteni fele angol , fele magyar lett az oldalnak, utana mar el is ment a kedvem tole. Szerintetek melyik a legjobb? Mert szeretnek foglalkozni a honlaptervezessel , vannak alapjaim html,css,php,mysql. Kene egy jo cms. Es ha tudtok jo konyvet , tanulo oktatovideokat, oldalt akkor leirhatjatok azt is.Koszonom.

2013. máj. 20. 18:42
1 2
 11/12 Sanzi87 válasza:
Személyszerint a Joomla 3.x -t ajánlom. Más rendszereket is kipróbáltam, de nekem messze lekőrözte a többit. Mindegyik el tudja látni a feladatát. A választás a tiéd... Kis alapokkal nekiindulhatsz. És bár lehet mondani, hogy úúúú csinálj saját CMS-t stb stb. A kérdés az, hogy egy ilyen cms rendszer mögött hány fejlesztő is áll? És a tied mögött hány fejlesztő áll? Ha feltörik a CMS-t akkor a fejlesztő csapat vagy te tudod elhárítani a hibát hamarabb... Mindenesetre nem muszály CMS-t használni, lelehet ülni a NetBeens, Notepad, Aptana stb elé írkálni a kódsorok ezreit. Ezutóbbi szuper, amikor egyedi oldalt, programot, CMS modult vagy bármi mást készítünk. De egy Szimpla egyszerü pl céges honlap elkészítéséhez én megmaradok A Joomla mellet. Ne feledjük el, a megrendelőt nem érdekli, hogy 2 nap alatt kattintgattad össze az oldalt vagy 1 hónapig kódoltad vért izzadva. Őt csak az oldala érdekli, amiért fizetett.
2013. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Joomláztam (plugint, modult, komponenst is fejlesztettem alá), Wordpress-eztem, Drupaloztam egy keveset, de azt kell mondjam, hogy a Concrete5 kód szinten, használhatóság, hackelhetőség és buherálhatóság tekintetében lényegében minden korábbi versenytársát mérföldekkel maga mögött hagyja. Most jön majd ki az 5.7-es verziója.
2014. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!