Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nem tudom közzétenni a honlapo...

Nem tudom közzétenni a honlapom. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Most készítem az első weblapom, szóval még nagyon kezdő vagyok. Nem tudom közzétenni, amikor rákattintok arra hogy közzéteszem, kijön egy ablak és sok weblapnevet kér stb. Ez lett volna az első feltöltésem, de nem megy. Letudnátok írni hogy melyik mezőbe mit írjak? (kompozert használok, és azt szeretném ha az oldalam neve az lenne hogy: www.garrdonyigeza.hu)

2013. ápr. 19. 14:27
 1/6 anti paladin ***** válasza:
100%

Itt tájékozódhatsz:

[link]

2013. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vedd meg a domaint, vegyél hozzá egy tárhelyet, kösd össze a 2-t, majd küldd fel az oldal fájlait a tárhelyre.


Első oldalhoz amúgy minek .hu-s domain ami fizetős??? 2év 5k kb


Simán fel kellene tolni egy free tárhelyre ami ad egy xxx.valami.com os címet azt kész.

2013. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gardonyigeza -val lehet gondod, ha csak nem így hívnak, nem valószínű, hogy megkapod, mivel Gárdonyi Géza ismert magyar író volt.
2013. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :))

Utulsó válaszoló:nem az az én nevem, csak róla szeretnék weblapot készíteni!

2013. ápr. 19. 20:50
 5/6 A kérdező kommentje:
*nem az én nevem
2013. ápr. 19. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
feltételezem, hogy azért garrdonyi, mert a gardonyi már foglalt
2013. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!