Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lotto html kodot szeretnék...

Lotto html kodot szeretnék kicsit átalakitani!? Hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy fontos kérdésem. Mint az előbb is mondtam van egy lottos játék html kódom.

Ezt szeretném ugy átalakítani, hogy ha valaki kitölti küldjön nekem, egy e-mailt az eredményről.

Meg tudná nekem valaki csinálni? (INGYEN)



2013. febr. 11. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A megoldás: utánanézel a FORM tag-nek, van benne olyan lehetőség, hogy e-mail küldés. Ez azt jelenti, hogy ha elküldi vki az űrlapot, akkor megjelenik neki az alapértelmezett levelezőprogramja, egy új levél ablakkal, és kitöltve a feladó, meg a levél törzse, meg a tárgy is megoldható.


B megoldás: ha azt akarod, hogy maga a játék küldje el az email-t, akkor ide a HTML nem lesz elég, PHP kell, és egy ehhez megfelelő tárhely, mely támogatja a PHP levélküldést.

2013. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ingyen? Persze!!!

Ha felásod a kertemet INGYEN!

2013. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!