Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » . Psd- ből hogy lesz honlap?

. Psd- ből hogy lesz honlap?

Figyelt kérdés

Üdv!


A kérdésem roppant egyszerű: hogyan kell honlapot készíteni?


A tréfát félretéve, letöltöttem a netről egy 'sablont', egy számomra szimpatikus honlap alapot. (4 db psd fájlból áll, amit adobe flash cs6-al megnyitottam. ) Tételezzük fel, hogy a menüpontokat, és a tartalmat sikerül a saját adataimmal feltölteni. Ezek után mi a teendő? Tárhelyem, domainom van.


Milyen formátumban kell elmenteni, hogyan tudom az interneten megjeleníteni a 'honlapom'?


Nagy vonalakban legyen szíves elmondani valaki, hogy mik a teendőim, milyen irányba kell elindulni.


Tudom, hogy a kérdés nagyon összetett, csak egy komplex összefoglalót szeretnék , hogy könnyebben elindulhassak!

Köszi előre is!



2013. jan. 15. 21:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

14:20


neked is csak azt tudom írni amit a másik okoskodónak:


jöhet a link!

2013. jan. 16. 15:01
 12/14 anonim ***** válasza:

Bár én nem okoskodtam, de szívesen besegítek:

[link]

[link]

Amúgy jól belenyúltál, mivel tele a net kész templatekel, amiket nem kell szabdalni. Ezek le vannak már kódolva statikus (HTML) oldalakká.

2013. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

15:44 Köszi :)


[link]


Ezt végignézve rájöttem, hogy nem is kell nekem annyira honlap :D

2013. jan. 16. 16:26
 14/14 anonim ***** válasza:
2013. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!