Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megéri blogot csinálni?

Megéri blogot csinálni?

Figyelt kérdés

Régen csinálgattam mindenkilapján honlapot, melyben írtam információkat az akkori érdeklődési köreimről.

Egy ideje nem csináltam vele semmit, és változtak az érdeklődési köreim is. Ezért tervezem átalakítani.


Viszont a blog mégis más.

Megéri blogot csinálni? Van is kedvem írogatni, ezen felül szeretném fejleszteni magam a saját érdeklődési köreimben + jó időtöltés itthoni szabadidőmre.

Ugyanakkor rengeteg írás van a neten, azokban a témakörökben is, amikről írnék.


Megéri szerintetek? Ti belevágnátok?

A blogoldalak ingyenesek? Melyik a legjobb?


2013. jan. 4. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes belevágni. A blog írás jó időtöltés és sok embert megismerhetsz akik hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek mint te. Nekem van saját tárhelyem én ott blogolok, de szerintem bármilyen site megteszi erre a célra (pl. blog.hu). Vagy felteszel valahova egy wordpress-t és akkor már más lehetőségeid is lesznek. (az én írásaimat pl. egy rss feed-en keresztül küldöm automatikusan a facebookomra)
2013. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát, végülis belevágtam. :) Már egyik nap is gondolkoztam rajta, úgyhogy... :)

2013. jan. 4. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok olvasót hozzá. :D
2013. jan. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hááááttöööö ez a része.... Remélem, meglesz. :D
2013. jan. 6. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!