Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha blogot készitek (vagy...

Ha blogot készitek (vagy weboldalt) azé kell fizetni valamint hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ingyenes tárhelyen van, akkor nem kell, ha fizetősön akkor igen. + ha vásárolsz domain nevet az is pénzbe kerül. Hogy hogy kell csinálni, neked a jelenlegi tudásoddal, ami zérus, sehogy.
2012. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem zerus mert van agyam amit szoktam használni f*sz fej! --" nem arra vagyok kiváncsi hogy itt játszod az agyad normális válaszra vagyok kiváncsi amiben nem játszod az agyad! meg nem basztarsz! -- kösz!
2012. nov. 28. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

ha ilyet akarsz: ezazoldalam.hu, akkor kell érte fizetni

ha ilyet akarsz: ezazoldalam.atw.hu, akkor nem kell érte fizetni.

mind2höz kell honlapkészitő tudás, amit alapszinten is 2-3 honap alatt tudsz elsajátítani és akkor mar tudsz egy olyan oldalt csinalni amit napi 2-en megfognak latogatni (véletlenül).

2012. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DaRuf válasza:
Ilyen helyesírás mellett komolyabb blogról szerintem ne is álmodj...
2012. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem zerus mert van agyam"

a reakciód pont az ellenkezőjét mutatja...

ülj le, egyes.

2012. dec. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!