Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék egy jó blogot...

Szeretnék egy jó blogot csinálni. Weboldal helyett jó? Irodalmat valaki ajánlana hozzá?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 18:52
 1/5 Drone007 ***** válasza:

Weboldal helyett?

Tudod ez olyan mint a rigó és a madár esete: "Minden rigó madár, de nem minden madár rigó" vagyis minden blog weboldal, de nem minden weboldal blog.


Ezért aztán ugyanolyan kérdések merülnek fel egy blognál is, mint egy bármilyen weboldalnál. Mi a célod vele, mit akarsz vele elérni, ki a célközönség, stb...

Ha ezeket tisztáztad, akkor el lehet gondolkodni azon, hogy a célt hogyan valósítsd meg.


Jönnek az újabb kérdések: Milyen körben akarod terjeszteni (elég lokálisan, országosan, vagy országon kívüli nagy sávszélességre van szükséged), mennyi pénzt akarsz áldozni a létrehozására és a fenntartására, milyen rendszerességgel akarod frissíteni, milyen távra tervezed a létezését.


Ha ezt is tisztáztad, akkor elkezdheted a megvalósítást. Itt már szerepet kaphatnak a megválaszolt kérdéseid, nevezetesen te magad készíted el, vagy mással készítteted el; saját domaint és tárhelyet veszel, vagy ingyenes tárhelyen esetleg csoportos blogrendszerben indítod el.


És hogy milyen egy jó blog? Tessék olvasnivaló:

[link]

2012. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, azóta léptem is, a webnode-on indítottam egy oldalt. Már szerkesztem, de még nem nyilvános.

Vélemény a webnode-ról?

A blogos linket is köszönöm, ettől függetlenül is gondoltam blogot írni.

2012. szept. 21. 07:47
 3/5 Drone007 ***** válasza:
Szerintem a webnode a legkevésbé gusztustalan az online weblapkészítő és szolgáltató oldalak közül. Indulásnak jó, kisebb oldalakhoz megfelelő.
2012. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 23. 08:01
 5/5 anonim válasza:
szerintem is a Webnode szar de nem a legszarabb a leg szarab a 5.mp.eu és a g-portál
2012. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!