Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Telepítettem atw.hu ra egy...

Telepítettem atw.hu ra egy nuked klan os weblap motort, de ez valamiért nem akar mükdöni. Mi lehet a baj? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ezt irja: Warning: include(Includes/constants.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /nuked.php on line 31


Warning: include() [function.include]: Failed opening 'Includes/constants.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /nuked.php on line 31


Warning: include(Includes/nkSessions.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /nuked.php on line 32


Warning: include() [function.include]: Failed opening 'Includes/nkSessions.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /nuked.php on line 32


Fatal error: Call to undefined function session_check() in /index.php on line 38



2012. dec. 22. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Le van irva Failed opening 'includes/constans.php' és 'includes/nksessions.php' nem tudja megnyitni ezt a két fájlt. Biztos feltöltötted őket?
2012. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De lehet az is, hogy nincs futtatási jogod azokra a php fájlokra. Ellenőrizd ezeket is.
2012. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rpogram forrásába kellene belenyúlni az nkSessions.php-be, ugyanis közvetlenül van a szerver php könyvtárába belenyúlva. Ez nagy hiba. Az atw azért nem engedélyezi, mert ha közvetlenül a gyökérkönyvtár van megadva, akkor módosítani lehetne dolgokat. Így nem tudom megmutatni, hogy pontosan mit, de ha elküldenéd a nuked.php fájlt, akkor szívesen átírom, a szükséges dolgokat. De inkább jobb lenne, ha a

Includes/contants.php

nuked.php

includes/Nksessions.php

meg az index.php fájlt. egy zip-ben és átírom, hogy működjön az atw szerverén is. Gondolom a forum motor saját szerveren működött eredetileg, és emiatt vannak ezek a problémák

2012. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eggyik válasz se helyes... ugyanis rájöttem hogy ftp huzásnál kisbetüsre alakitas be volt kapcsolva ami nem jó mert van egy csomo nagybetüs file és igy nem találja meg a fájlt a motor
2012. dec. 25. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!