Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 3G az mobilnet? Nektek is...

A 3G az mobilnet? Nektek is van úgy, h szakadozik? Akár több órán keresztül, meg h kiirja, h weblap nem érhető el?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemértem a kérdést. A 3G a lefedettséget jelöli, a kapcsolatot. Az már egy tűrhető sebesség ha internetről van szó, de értelem szerűen nem tud minden mobil csatlakozni rá ahol ki van írva. A szakadozás azért fordulhat elő mert ahol nincs térerő ott net se, bár EDGE lefedettség nagyjából már mindenhol van az országban.
2009. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de én nem értem!!! nekem egy modemem van ami elvileg a mobil hálózatát használja. DE nem kell sim krátyát beletenni, meg nem a mobilomat csatlakoztatom a géphez. És úgy tudokm elindtani a netet, h a g connection ikonra kattintok, és akkor betárcsáz, ás utána tudok netezni. Most akkor ez a mobilnet??
2009. aug. 28. 09:46
 3/9 A kérdező kommentje:
külföldön élek. És itt nem nagyon nevezték meg. Ezért nemtudom.
2009. aug. 28. 09:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez is az, csak egy speciális fajtája. Én két éve használok mobilnetet, USB modem, most stick, SIM kártyával. HSDPA szélessáv és nagyon jó lett az utóbbi egy évben.
2009. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem vmelyik nap volt vele problémám, és azt hittem a modemmel lett vmi, mert vmi hangot hallottam, lehet kiágett benne vmi, mert amikor bontom a kapcsolatot, szóval ha kikapcsolom a netet, akkor nem villog a lámpa, és a zajt követően hiába kapcsoltam ki a netet, a lámpa u.ú. villogott, és sehogy sem volt netem azon az estén,-csak szakadozva- hiába inditgattam újra mindig, még a gépet is. Tegnapelőtt történt mindez. Tegnap este 10-kor megint kezdte a szarakodást, a lámpa viszont most rendeltetészerűen villogott, ma is. Szóval nemtom h ez mennyire normális, mert kb 2 hete vettem, és 2 hétig gyönyörűen ment!! és ezért gondolom h a modemmel lehet vmi, mert ha jellemző lenne rá az, h szakadozik, akkor azt abban a 2 hétben észrevettem volna. Térerőt a progin megnéztem, az maxon van, és a megákat is kifizettem, szóval a "pénz sem fogy..." Nem szeretnék feleslegesen bemenni reklamálni. Szerintetek lehet a modem a ludas? Mert mondjuk működik...szóval fura a dolog...(amúgy megvagyok vele elégedve, van h 2,3 a sebessége:) )
2009. aug. 28. 20:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen színnel világit? Ha zöld, az lassú kapcsolatot jelent, ha világoskék, az már jobb, ha viszont sötétkék, az a szélessáv. Nálam Vodafone mobilnettel 7.2 Mbps a letöltési sebesség, de SIM kártya van az USB modemben. Biztosan jól használod? Van valami leírás róla? Túl kicsi a sebesség a böngészők használatához, az a baja. Ismerősssssss.
2009. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen modemem van, és ez mindig zölden vil

gít, pedig szélessávú(vmelyik progi kiirta)

amúgy már nem csinálja a szarakodást,. de nem akarom elkiabálni. Nem kell bele simkártya. Ez sztem nem tud világoskéken, meg semmilyen kéken sem világitani, ha belassul a net, akkor max csak világit, nem villog.

2009. aug. 29. 17:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Még nem láttam ilyet. Ha nincs benne SIM kártya, akkor SMS küldést nem is tud? Ezek a HUAWEI ketyerék igen. (Itthon ezeket árulják a mobilnetes cégek).
2009. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
olyan mintha lehetne bele simkártyát tenni, de én sehogy sem tudtam belepasszitani, és fémérintkezőt sem láttam, csak vmi műanyag-gumi félét
2009. aug. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!