Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki mondjon már egy jó,...

Valaki mondjon már egy jó, ingyenes tárhelyszolgáltatót, van ilyen?

Figyelt kérdés

Mint pl. extra.hu csak ott már másfél éve nem lehet regisztrálni...Ismerem az atwt és a freewebet,mi van még?

/ne gportál mlap jellegűt/


2009. aug. 16. 14:30
 1/7 anonim válasza:
Én atw-t tudom ajánlani, soha nem volt vele problémám, ha mégse tetszik(mert ismered) akkor guglizz rá :)
2009. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Extra.hu extra.hu extra.hu minden mennyiségben. Én komoly dolgokra használom a tárhelyet és jobban bejön mint az ATW. ha egyszerű dolgokra kell akkor is:)
2009. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Extra.hu extra.hu extra.hu minden mennyiségben. Én komoly dolgokra használom a tárhelyet és jobban bejön mint az ATW. ha egyszerű dolgokra kell akkor is:)"


xD Akkor te nem tudsz olvasni, a kérdező is írta hogy már nem lehet ott regisztrálni és az extrán is a regisztrációnál is ki van írva.


Amúgy én is az atw-re voksolok.

2009. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az extrán kívül nicns semmi nooormális tárhelyszolgáltató. pl.: atwnek az oldal tetején teljesen független reklám volt. Érted, Gmodos oldalon motor megvétel???
2009. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a freewebet tartom a legjobbnak, mert megbízható.. egy csomó pluszt ad.. egész jó FTP kliense van.. és csak egy vékony reklámcsík van a tetején.. (nincsenek felugró ablakok meg ...) ;)
2009. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!

Én meg azt hogy bérelj egy "fizetős" tárhelyet évi 4-5-6e ft körül megúszod, ez még diákként se egy komoly összeg és akkor nincs semmi reklám meg egyéb szívás + van egy saját domained saját e-mail címmel.

2009. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

SZtem se igyen tárhelyet használj!

De még a legolcsóbb fizetőseket sem ajánlnom, mert olcsó húsnak...

2013. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!