Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan ingyenes tárhelyszolgált...

Olyan ingyenes tárhelyszolgáltatót keresek. Ami biztos jó és elég nagy min 1 GIGA és lehessen torrent oldal-t futtatni rajta ismertek ilyet? Csak linkeket kérek :help:

Figyelt kérdés
0000webhost volt már!!!
2010. júl. 7. 21:46
 1/6 anonim válasza:

[link]


Regisztrálsz és kész. Én is ezt használom jpg, png, txt, rtf fájlok tárolására.

2010. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Túl sok volna a jóból, csak elcsapnád vele a hasadat! :)

Szerintem ilyet nem találsz. Max amíg észre nem veszik.

2010. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak olyat tudok, ami a követelményeken felül feleségül is vesz. Jó lesz?
2010. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen jó lessz bármi jó ja és nem épitőt keresek:D hanem CSAK TÁRHELYET!
2010. júl. 7. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:

figyelj és 3 éve keresek ilyet. szerinted találtam?

ezt most full komolyan: most is naponta regisztrálok be tárhelyekre de eggyik sem az igazi. igaz én nem torrent oldalt futtatnék hanem rendes oldalakat (blogok, fórumok, ilyesmik) és egyszer rátaláltam a tárhely.biz-re. ezt tartottam a legeslegjobbnak miután megszűnt az extra.hu. a tárhely.biz-en tökéletes futottak a dolgok, jó arcok voltak az adminok és a felhasználók is. bár néha voltak kimaradások de többnyire mindig kárpótolva lettünk vmivel. aztán beütött a krakk... otthagyta őket az eggyik szponzoruk és fizetős lett a tárhely, bár havi 500 ft ha jól emlékszem ami bagó, de azért az "ingyen" még mindig szebben hangzik. na akkor keresek vmi tárhelyet, gondoltam magamban. ki próbáltam milliót, de az eggyik reklámos, a másikon kevés a tárhely/adatforgalom/adatbázisok száma és az idióta vista panelről ne is beszéljünk -.-


bizony a tárhely.biz nagyon sokat tudott amit a többi nem és legjoban most érződik amikor keresni kell helyette valamit de egyszerűen nincs még1 ilyen tárhely. remélem egyszer még visszakerülök oda :)


(ha látod ezt Levente akkor innen is köszi azt a majdnem egy évet amit ott tölthettem :D)


üdv, indigen205

2011. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!