Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 18++ weboldalhoz ingyenes...

18++ weboldalhoz ingyenes tárhelyszolgáltatót, ingyenes domainnevet és minimum 1,5 giga tárhelyet keresek! Van ilyen?

Figyelt kérdés

Régebben Extra.hu-n volt egy ilyen weboldalam, de egyrészt fizetőssé vált a szolgáltatás és jóval kisebb tárhellyel ... de napi 300 látogatót tudtam csinálni az oldalamnak ... és egy minimális bevételem is volt a kihelyezett reklámbannerekből.


most neten nézegettem, és sok helyen tiltsák a felnőtt tartalmakat, vagy ha van elég nagy tárhely akkor nincs hozzá ingyenes domainnév, más webhelyen van ingyenes domainnév tárhely nélkül, de 18 éven felüli tartalmakat nem engedélyez ... eleve azt sem tudom hogy hogy lehet egy tárhelyszolgáltatónak máshonnan hozott domainnevet beállítani, bár lehet hogy nem minden tárhelyszolgáltatónál lehetséges és azért nem találtam ilyet ... lehetőleg magyar nyelvű oldal legyen ... láttam már olyat hogy külföldi tárhelyszolgáltató 5 nyelvre lefordítva közöttük magyarra is, olyan is jó , csak szenvedek az angol nyelvel ...


2011. jan. 17. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
pl newhosting-nál venned kell mindegy hol egy domain nevet, megadják a névszervereket és oda kell irányítani.. Nézd meg náluk lehet-e. 3000ft egy évre egy .hu domain nem nagy érvágás. Vannak olcsóbbak is, .info pl
2011. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jah és láttam már olyan oldalt is ahol ki volt irva hogy 50 GB havi forgalom .. na ha tegyük fel napi 300 látogatósra felfuttatnám az oldalamat akkor meg 1 nap alatt lezabálják a forgalmat és egy hónapig várhat aki újra vissza akar nézni az oldalra ! .. szóval korlátlan kellene


az egyébként engem nem zavar ha ban egy minimális reklámcsíkja a tárhelyszolgáltatónak az oldalamon

2011. jan. 17. 14:49
 3/7 A kérdező kommentje:

newhosting.hu-n átb@szás az egész mert csak fizetős domainnevek használhatók ... nekem minden ingyen kell...


hibaüzenetként ezt irja ki :

- kizárlólag .hu, .eu, .com, .net, .org, és .info domain név használható

2011. jan. 18. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyet szerintem nem nagyon találsz. Azt nem értem, mi célod van vele. Pénzt keresni, is nehézkes, ha nem értesz hozzá. Én azt mondom, hogy ha komolyan akarsz vele foglalkozni, akkor igen is érdemes rá költeni. Tárhely ami csak a tiéd, domain amilyet akarsz, és sorolhatnám. Mellesleg ha 50GB forgalom engedélyezett, és a weboldal van képekkel, az még azaz 50 sok is. Kivéve ha nem videó letöltős a dolog.


Én biztos nem áldoznék se pénzt, de időt ilyen oldal üzemeltetésére, mert 1: nem ebből fogsz megélni, 2: nem ezt fogod csinálni életed végéig.


Én biztos vagyok benne, hogy ilyen ingyen dologgal biztos nem vagy te 18+, másrészt csak feszíteni a haveroknak tudom hogy menő. Én is voltam így, de visszagondolva nagyon gyerekes volt. :)

2011. jan. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott van pl. a tár.hu - azzal próbálkozz be.
2011. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ott van pl a Neobase.hu 10Gb ingyen tárhely , felhasználónév.Neobase.hu ingyenes Domainnév ... de igen ám csak egy drupal sz@r van feltéve rá amit se leszedni se kezelni normálisan nem lehet ! ... de ha tudtok egy jó módszert hogy hogy lehet a drupalt kiiktatni teljesen akkor szóljatok !
2011. jan. 22. 16:49
 7/7 A kérdező kommentje:
a kérdés még mindig kérdés !
2011. febr. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!