Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vélemények erről a honlapról?

Vélemények erről a honlapról?

Figyelt kérdés

[link]


leginkább arra lennék kíváncsi hogy a kinézete hogy tetszik ?



2012. okt. 11. 22:11
1 2
 1/12 Jókérdés:) válasza:
Szerintem a téma nagyon gyengus..:(
2012. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Automatikusan induló zene elég rossz ötlet. Nem csak azért, mert nem tudod minden látogató stílusát eltalálni, hanem mert idegesítő. Rengetegen hallgatnak zenét netezés közben, nincs rá szükség hogy az egyik lapfülön magától induljon el zene, kéretlenül.
2012. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jójó de a kinézet :D ?
2012. okt. 11. 22:17
 4/12 Jókérdés:) válasza:
Ajj:) Hát a téma az beletartozik a kinézetbe.. szerintem keres valami más stílusút v próbálj meg szerkeszteni egyet, ha nincs programod írj üzenetbe és nézek 1 linket:)
2012. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Drone007 ***** válasza:
100%

A fix, ismétlődő háttér nagyon rossz megoldás.

A fejléc kivételével gyakorlatilag nincs design az oldalon. Keretek és dobozok. Ettől függetlenül sok rosszabb designt láttam már, ezt legalább minimalistának lehet nevezni.

Az auto zene miatt -2 pont!


Az oldal szerkezetébe belepillantva azonban sok hiba található.

- nincs doctype

- kövesd az xhtml konvenciókat

- a sortávolságot nem sorközök többszöri beszúrásával állítjuk be

- használj utf8 karakterkódolást, és akkor írhatsz ő és ű betűket is, most egy kicsit hiányoznak...

- kicsit hiteltelenné teszi a programozói tudást, ha egy ingyenes számlálót raksz az oldalad aljára


Ha ezeknek utánanézel, és javítasz, akkor ez egy jó oldal lehet.

Sok sikert!

2012. okt. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Rossz, nagyon rossz!

Az automatikusan induló zenét felejtsd el, mert inkább bosszantó tud lenni, mint hasznos. A kinézete meg kezdetleges. Ha fejleszted magadat és a weblapot is, akkor jó, mint kiindulási alap, mert így, ne hagyd! Ha nem egy weboldalt készítesz, akkor többet vár el tőled az ember.

A menü részben magyar, részben angol: ez is hátrány, mint előny, ettől nem lesz jobb, csak rosszabb. Hiszed, vagy nem, de magyarul is helyettesíthetőek a menüpontok. Ez nem csak neked szól, hanem másnak is, mert máshol is keverik, azt hiszik, ettől többek, pedig nem.

Jól látom, hogy idáig 51 ember látta, pedig lassan két hónapja elérhető? Ha igen, akkor ez, eléggé nyomos indok, hogy változtass rajta.

2012. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Több éves tapasztalat HTML és CSS programozásban is !"


Ez ilyen referenciákkal, weboldallal még viccnek is rossz.

2012. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy a HTML és CSS nem programozási nyelv... :D
2012. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 7:

Most látom, a kapcsolatnál írta ki ezt a szöveget.

Ha ez igaz, akkor nyomban ássa el magát a kérdező, egy ilyen weboldallal én nem büszkélkednék.

De mindegy, látszik, hogy nem ért hozzá.

2012. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt el tudom képzelni, hogy ezt az egyetlen oldalt csinálta több évig és annyi a tapasztalata.
2012. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!