Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit tegyek? Bejelentsem a...

Mit tegyek? Bejelentsem a honlapom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az új médiatörvény szerint minden online hírportált be kell jelenteni. De az egészről csak akkor szereztem tudomást, amikor már lejárt a határidő. Egyébként nem biztos, h be kell jelenteni az enyémet, mert a honlapomhoz egy netes honlapkészítő rendszert használok, a honlapomnak így nem saját domainje van, hanem a rendszer aldomainján van. Nem tudom, hogy így be kell-e egyáltalán jelenteni, ésnen a rendszert működtetők felelõssége-e? Ráadásul ha be kell, attól félek, hogy az NMHH majd a nyakamba varr egy bírságot, h eddig nem jelentetem be. Mit tegyek?

2012. aug. 1. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
van napi 100.000 unique látogatód?
2012. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az hogy be kell jelenteni? ha nem termelsz profitot is be kell jelenteni?
2012. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

annyi látogatóm biztos nincs,

na most a profit érdekes kérdés: vannak rajta reklámok, de azok az 5mp-nek termelnek pénzt, nem nekem

(a többi hirdetés az ingyenes reklámcserék bannerei, az gondolom, nem érdekes)

2012. aug. 2. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Maga a "bejelentősdi" törvényi megfogalmazása jó magyar módra teljességgel érthetetlen és semmitmondó, szerintem ne foglalkozz ezzel, más sem teszi. Itt nagy volumenű oldalakra pályáztak a törvényhozók, mert az Internetre is ki kellett valamit találni, hogy az se legyen "ingyen". Anyagi kérdés esetében, mivel neked bevételed sem az üzemeltetésből, sem a reklámokból nem származik, a szolgáltatónak (jelen esetben az 5mp-nek) kell ezzel foglalkoznia.
2012. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!