Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ezt olvastam a neten: Profi...

Ezt olvastam a neten: Profi ingyenes online honlapszerkesztő nincs. Érdekelne, mi a véleményetek a Nanoweb.hu oldalról. Ez már jó? Vagy milyen?

Figyelt kérdés

#honlap #weboldal készítés #ingyenes weboldal #profi honlap ingyen #online honlapkészítő
2012. júl. 9. 14:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételt és a biztatást! Nézd. Tudjuk mi is mi a profi, és igazad van, egy online honlapszerkesztőnek vannak bizonyos korlátai. A "hazai ingyenes online honlapszerkesztők" az egy kategória, és ebben a kategóriában céloztuk meg a csúcsot. A fejlesztés jelenleg is folyik. Ha most újra ránézel az oldalra, láthatod, hogy a Te tanácsaidat is megfogadtuk. Nincs beúszó ablak, és nincs "2 perc". Senkit sem célunk félrevezetni, tehát ha még van az oldalon bármi ami félrevezetőnek tűnik, azt is jelezzétek. Igyekszünk a legkorrektebb szolgáltatást nyújtani.

Megjegyzem, ha bemész a szerkesztő felületre, akkor meglátod, hogy itt rengeteg minden szabadon változtatható. Tudsz teljesen egyedi oldalt csinálni. Van vagy 10 fajta elrendezés, teheted a menüt több helyre, háttérnek feltölthetsz képet, áttetszőséget állíthatsz stb.stb. Persze feltettünk néhány sablont is, azoknak, akik nem akarnak ilyenekkel foglalkozni, de az alap sablonokon is megváltoztathatsz mindent.

Ja, és semlegesre vettük az oldal színét, amíg elkészül a végleges design.:)

Ha még van bármi észrevétel, szívesen fogadjuk, attól függetlenül, hogy jó hosszú már a listánk.

És egészen addig fogunk rajta dolgozni, amíg Ti, akik értetek hozzá, azt nem mondjátok, hogy "Na! Ez tényleg jó!"

2012. júl. 13. 10:09
 12/13 anonim ***** válasza:

Van ez a gomb: Regisztrálok. Szeretnék egy ingyenes honlapot!

szerintem az egészre lehessen rákattintani, ne csak a szövegre + ugyanez a demo menüjében is

2012. júl. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szitka1 válasza:

2012.-óta nem változott ezek szerint! Háromszor írtam nekik,egyszer sem válaszoltak. A honlapot nem lehet megtalálni a neten,csak akkor ha pontosan beütöd a honlap nevét. Saját domain nevet sem lehet készíteni,mert elirányítanak egy oldalra ellenőrizd le,ha jó írd meg nekik,intézik. No ennek már több hete. Semmi válasz.

Ez így tényleg profizmus!!!!

2019. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!