Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ezt olvastam a neten: Profi...

Ezt olvastam a neten: Profi ingyenes online honlapszerkesztő nincs. Érdekelne, mi a véleményetek a Nanoweb.hu oldalról. Ez már jó? Vagy milyen?

Figyelt kérdés

#honlap #weboldal készítés #ingyenes weboldal #profi honlap ingyen #online honlapkészítő
2012. júl. 9. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon rossz. Összeszedetlen, amatőr, ronda. Helyesen írni se tudnak, pedig elvileg ez a reklámjuk. Felejtsd el. Rossz honlap, nagyon messze áll a címben is szereplő "profi"-tól.
2012. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ingyenes weblapszerkesztőt akarsz, használj Wordpress-t, Joomlát vagy hasonló CMS rendszereket. Azt ki kell tapasztalni és meg kell tanulni, de két kattintásból sose lesz jó honlapod.
2012. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Ami ingyenes az általában se nem profi se nem jó. Vannak ingyenes CMS rendszerek, de azokat is érdemes fizetős minőségibb tárhelyre rakni, szóval végső soron az sem lesz ingyen.
2012. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hááát, elég gagyi oldal, szóval a vele elkészült sem lesz valami jó...


Viszont meglepett, hogy valid a főoldaluk.

Bár ettől függetlenül ronda.

2012. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Üdv mindenkinek! Na, az van, hogy a nanoweb.hu oldal egyik szerkesztője vagyok és szeretném látni a szakértő véleményeket. Mivel az oldal nem rég indult, érdekelnek a kritikák, javaslatok, mert kezdenénk a fejlesztést. Nagyon is adunk a véleményetekre, de a szimpla, általános kritikával nem igazán tudunk mit kezdeni. Az, hogy "gagyi", vagy "összeszedetlen" eléggé tág fogalom és meglehetősen szubjektív. Így nem lehet vele mit kezdeni.De ha leírnátok, hogy pontosan mi a baj, akkor bizonyára megfogadjuk a tanácsokat, javaslatokat és végül ez lehet a legjobb oldal a hazai piacon. Erre törekszünk. Bírjuk a kritikát, nincs ezzel gond, de a szimpla fikázás elég alacsony szintű kreativitást igényel, úgyhogy kérjük a konkrétumokat. Ja, és nem csak a főoldalról, hanem a szerkesztő felületről is. Ugyanis igyekeztünk olyan felületet létrehozni, ahol teljesen egyedivé varázsolható az online elkészített oldal. A leghasznosabb tanácsokat adót lehet, hogy még meg is lepjük valamivel, hálánk jeléül.
2012. júl. 10. 08:43
 6/13 zsomkovacs ***** válasza:
100%

A szerkesztőfelületet nem néztem, emiatt nem fogok regisztrálni...


A design végülis nem rossz, de lehetne szebb. Felül a két kép nekem valahogy nem illik össze. A második kép valamiért image mapként működik, de semmit nem csinál - igaz, telefonon néztem, lehet, hogy ez csak nálam van így, majd egyszer ránézek gépen is. Ami idegesített, az a felbukkanó reklám. Oké, hogy kicsit rácsúszott a szövegre, de minden újratöltésnél újra megjelent. Ha egyszer bezárom, akkor maradjon bezárva, legalább egy napig. Nem azt akarom nézegetni.


A helyesírás, mint már fentebb is írták, katasztrofális. Rengeteg a hiba, és nem csak vesszőhibák. Illene ezeket kijavítani.


Nem értem, hogy miért regisztrációs űrlap van a kezdőlapon, és miért nem beléptető, de ez legyen a legnagyobb bajom. A regisztráció résznél egyébként linkelve van a szövegben a szabályzat, a kezdőlapon nem. Ez legyen egységes.


Ami viszont a legnagyobb gondom, az a demó oldal. Az minden, csak nem profi. Helyből 10 hibát dob ki a validator, tehát fejlesztői szemszögből is problémás, de ahogy kinéz... Két oldalsáv, értelmetlen scriptes elemekkel telerakva... A divek egymásba csúsznak. És valljuk be, láttunk már szebb fórumot a lap alján találhatónál. Egyébként szép dolog a HTML5, de pl. a Win7-be beépített IE8 nem támogatja, és elég sok felhasználó használja (sajnos). A böngészők felzárkóznak/felzárkóztak a HTML5-höz, de ez nem jelenti azt, hogy a felhasználók is...


Mindenesetre ha lesz időm, megnézem az oldalakat gépen is, kíváncsi vagyok, úgy hogy néz ki. Ha kapok egy tesztfelhasználót, akkor szívesen ellenőrzöm majd a kezelőfelületet is (utólag nyugodtan törölhetitek), de emiatt azért nincs sok kedvem regisztrálni.

2012. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pityeeesz ***** válasza:
Egy nagy tányér hígfos.
2012. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Drone007 ***** válasza:

Az oldal design-ja nekem is kissé fapadosnak tűnik. Nem sugárzik belőle túl sok bizalom, ha már ilyen szolgáltatást nyújtotok erre ügyelni kéne.

A popup banner valóban zavaró, elég ha session-önként egyszer ugrik fel.

A honlapot végigböngészve sok ígérettel találkoztam, de semmi konkrétumot nem láttam leírva. Mekkora tárhely van biztosítva az egyes honlapoknak, vagy mekkora a maximális igénybevehető tárhely, vagy mi az a határ ami felett fizetni kell érte?

Létrehozhatnátok valóban működő demo oldalakat, amelyeket a szerkesztő felülettel hoztatok létre, mert egy videó nem túl meggyőző.

IE9 alatt az oldal nem fest túl szépen, IE8 alatt pedig egyszerűen széthull. Miután a WinXp használók fele még IE8-at használ, egy webszolgáltató cégtől nem vár ilyen bakit az ember.


Ennek ellenére én üdvözlöm a kezdeményezést, mert látatlanban ha tényleg tudja azokat a dolgokat (és a fentieket kijavítjátok), akkor jó alternatívája lesztek a gagyi ucoz, enoldalam meg kitudja miknek.

2012. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi srácok az észrevételeket és az ötleteket! Privátban is kapjuk a hasznos tanácsokat rendesen és dolgozunk a fejlesztésen és a megoldásokon. Mint ahogy azt láthatjátok, az oldal csak mostanában indult. Az első perctől kezdve az volt a célunk, hogy a visszajelzések alapján végezzük majd a fejlesztéseket, hiszen így lesz a legjobb az oldal, és nagyon is hajlandóak vagyunk dolgozni az értelmes ötletek megvalósításán.

A desing-t sok kritika érte. Nem sokat tervezünk ezzel bíbelődni. Nem a mi szakmánk. Ha van valaki, aki nem csak szapulni tudja, hanem képes megcsinálni a lehető legprofibb design-t, az majd jelentkezik és megegyezünk vele. Erre ez az ötlet és ez is maradt. Tehát azt már tovább nem szükséges fikázni. Fikázzatok valami mást.:) Csak adjatok hozzá megoldási javaslatokat is. Köszi!

2012. júl. 11. 22:54
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A "2 perc alatt" és a "profi" elég nagy túlzás, én ezt így nem reklámoznám. Az ilyen "weboldalgyártó" oldalak amúgy is tele vannak korlátozásokkal, egy profi weboldalon minden, ismétlem, MINDEN szerkeszthető, változtatható. Nem sablonból épül a profi weboldal, az azt kezelő egyén műve az első vonaltól az utolsóig minden összetevő, ami ott van ahol ő akarja, úgy néz ki, ahogy ő akarja stb. A gerillamód kényszerített reklámablak induló oldal lévén alapból rossz ötlet. Mindenki utálja, ha meglátogat egy oldalt annak tartalmáért és idegesítő hirdetések nyoimulnak a képébe.


Mindezeket félretéve, sok sikert kívánok az üzemeltetéshez, az ötlet nem rossz, csak a félrevezetés szűnjön meg és menni fog ez. Tudom, ami jól hangzik, az jól hangzik, de ettől nem lesz több sem a látogató, sem a regisztráló.

2012. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!