Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok profi weblapot...

Hogyan tudok profi weblapot készíteni?

Figyelt kérdés
pl: minecraft.net, tombraider.com
2012. jún. 23. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát. Én is szoktam foglalkozni weboldalakkal és szerintem a HTML & CSS + JavaScripttel elég pofás kis oldalakat összelehet hozni :) (Ehhez ajánlom a notepad++ programot :) )
2012. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 KoccanóManó ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, kiegészítve annyival, hogy a php-t kihagyta :D


És mondom a kérdezőnek:


Ne várd el magadtól, hogy micecraft szintű oldalt programozz úgy hogy most semmit nem értesz a HTML, CSS, PHP, vagy JavaScript nyelvekhez, mert nem napról-napra tanulható nyelvek(legalábbis nem profin tanulod meg pár nap alatt...)


Az "úgymond" kezdőknek javaslom a [link] -ot mert nincs reklámfelület az oldalon és egész jól megcsinálták... (Sajnos angol de mit vártatok? a magyarok nem csinálnak jó ingynes oldalkészítőtXD)

2012. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pityeeesz ***** válasza:
fizetsz nekem 50 rugót :)
2012. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem kifejezetten nevezném a Minecraft oldalát profinak.

Na de, hogy kicsit kiegészítsem az előttem válaszolókat azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon sokszor előfordul az is, hogy Photoshopot kell használnod, hogy az oldaladnak jó háttere legyen, jó fejléce, vagy csak egyszerűen valami nagyon jó effekttel bővítsd. Nem mondom azt, hogy könnyű megtanulni egy ilyen szintű honlap elkészítését, de a HTML és CSS-el kapcsolatos dolgokat nagyon könnyen el lehet sajátítani. A PHP Hypertext Preprocessor / JavaScript / ASPX (Platformfüggő : Windows) fájlok megírása a bonyolultabb feladat, de ha nem szeretnél csak egy egyszerű oldalt készíteni, ahol nem fontos a felhasználók jelenléte ott nem is szükséges a PHP vagy ASP, egyedül a JavaScript lesz fontos neked. A mellé pedig oda kell ülni, és tanulgatni. Nagyon sok IDE áll a segítségedre, vagy ha szereted a küzdelmeket, akkor használj nyugodtan Notepad++-t, hasznos kis program. Az integrált fejlesztő környezetekről(IDE-kről) csak annyit, hogy nagyban megkönnyítik a munkádat, azonban sokszor már túl kényelmessé is teszi, ami nem feltétlenül pozitív minden esetben. Szóval summázva a mondandómat: Szedj össze elég tudást HTML-ben, CSS-ben, JS-ben és PHP-ban, majd nem lesz gondod egy ilyen weboldal összedobásával. :)

2012. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt megkérdezted, akkor olvasd el ezeket:

[link] [link]

De ezek a technológiák kellenek ezekhez: HTML+CSS+JavaScript+PHP+MySQL

2012. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!