Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok segíteni? Többi lent.

Tudnátok segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Weboldalamon szeretnék sablont cserélni.. meg is van hogy mire szeretném :D letöltöm és kapok 1 .zip fájlt.. Nos ezzel mit kezdjek? feltöltöttem FTP-n keresztül és tovább?? ucoz honlap.

2012. jún. 20. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ucoz honlapjain nem lehet csak úgy sablont cserélni. Ha jól emlékszem akkor csak a saját sablonjaiból lehet választani. Csinálhatsz saját kinézetet, de azt nem sablon cserével. Vannak elemek amiket ki tudsz cserélni, de azokat a html állomány szerkesztésével tudod elérni.
2012. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. =/ és van valamilyen hasonló oldal ami ilyen könnyen kezelhető és nem kell hozzá nagy HTML tudomány?:D
2012. jún. 20. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Wordpress oldalát.

[link]

Ide nagyon sok sablont tudsz letölteni az internetről. De akár saját magad is készíthetsz.

2012. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KoccanóManó ***** válasza:
Ha olyat keresel, amihez nem kell nagy tudomány, sztem a g-portál, vagy a mindenkilapja kell neked... nem lesz olyan jó, mint egy ultraweb-es, vagy freeweb-es hgonlap, de html tudás nélkül ez jöhet szóba :D
2012. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha letöltöttél egy sablont, csomagold ki, szerkeszd át ahogy szeretnéd és amit szeretnél főoldalnak az legyen az index.html , ezeket feltöltöd FTP-n atw.hu-ra vagy freewebre.
2012. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!