Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létezik olyan wordpress-hez...

Létezik olyan wordpress-hez hasonló tartalomkezelő, amivel nem blogot, hanem egy teljes weblapot lehet csinálni?

Figyelt kérdés
html, mysql php 5.2.x kompatibilis tárhely.
2012. máj. 16. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
wp-ből is lehet teljes weblapot csinálni a megfelelő bővítményekkel, de ha nem akarsz azokkal szórakozni akkor ott a Drupal, Joomla ez utóbbit csak erős idegzetűeknek ajánlom, meg kb kis millió web cms ami erre való.
2012. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csiß ***** válasza:
Drupalt nem ismerem,de a Joomlatol még mostanában is felsírok álmomból annyira megviselt mikror kipróbáltam :'( Inkább valami mást próbálj ki
2012. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Drupal-t nem ismerem, de megnéztem az oldalát, és azt írja hogy az inkább blog. joomla-t meg nézegetem.

végülis ha felteszem max nem tetszik azt letörlöm. és még milyen CMS rendszert tudnátok ajánlani?

2012. máj. 16. 16:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ne mtudom te milyen szar helyekre jársz, de a Drupal oldalán egy szóval nem írnak olyat hogy az inkább blog. :D De megértem hogy elriasztott ez nem ilyen htmlpistikéknek való ;)
2012. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

16:52


hát nem is, a drupal mazochistáknak való

2012. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó nem html pistike szint, de azt ha belövöd akkor megy, nem úgy mint a dzsumla meg a WP.
2012. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18:03


Én be lövöm a wp-t és megy. Már 2 éve megy az oldalam wp alapon és semmi probléma vele.


Tudod érteni kell hozzá, és nem kóklerkedni benne.

2012. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó hát default témás hobbi oldal biztos jól elfutkorászik, de hogy egy használható valamit ki lehessen hozni ahhoz két tucat plugint fel kell rakni és az rendszerint megakasztja mert egy kókány fos az egész. De persze egy html pistike ebből sokat nem érez mert náluk a testreszabás kimerül egy saját "fejlesztésű" fejléc képnél.
2012. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én e107-et használok
2020. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!