Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a honlapomró...

Mi a véleményetek a honlapomról? A címe lent!

Figyelt kérdés

[link]

Köszi :)


2012. márc. 20. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Borzalmasan ronda.

Az a WELCOME felirat már az elején kisüti az ember szemét, aztán ott az a ronda fejléc is, ami olyan, mintha papírból vágták volna ki, és ragasztották volna össze...

2012. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

MOST LÁTTAM MEG A HÁTTERET.

Borzalmas.

2012. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is csak ismételni tudom az előttem válaszolókat.

Borzalmas!

Itt nézz körül!

[link]

Ezek a honlapok jobbnál jobb ötleteket tudnak adni, hogy legközelebb ne ijeszd el a látogatókat ilyen ocsmánysággal.

2012. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Graycow ***** válasza:

Tanuld meg a külömböző weblapkészítéshez szükséges nyelveket. Ilyen pl. a HTML, php, CSS, Javascript stb...

Ha ezekhez már eléggé értesz jobban fog menni az egész. A háttérrel meg kezdhetnél valamit. A kérdésre válaszolva pedig. Nagyon ronda, rendezetlen semmi programozás csak a lapunk.hu megoldotta neked (NAGYON SZAR)

2012. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

A kinézete: ronda

A szöveg: lopott

A képek: szintén lopottak


Jobb, ha leszeded, amíg károd nem származik belőle.

2012. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nem rossz. Én is ilyeneket csináltam a 90es években:) Láttam már rosszabbat is.
2012. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
zsír a weblap nagyon állat,csak így tovább!!!!!
2012. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy, előző.
2012. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Miből gondolod?(előző :D)
2012. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát mondjuk először is nekem a háttérrel nincs semmi bajom,jók oda a csillagok!Másodszor egy csomó menüpont van,látszik hogy dolgozott vele,szerkesztgetett.Harmadszor meg imádom a Harry Potter film sorozatot!:P Ja és még tetszik Tom Denem naplója,a kvív stb. is!Fullos oldal!
2012. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!