Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok a honlapomról?

Mit gondoltok a honlapomról?

Figyelt kérdés
vagyis inkább blogomról.. [link]
2012. jan. 2. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
unalmas már ez a sok blog. napisz@r óta csak egyre gyűlnek! Szerintem több igény lenne egy viccoldalra, amin viccek vannak összegyűjtve,de ez a postolgatós téma már kezd gáz lenni. A blogoddal nincs semmi gond csak mondom, ez már unalmas!
2012. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom mondani. Rossz nézni ahogy mindenki ad valamilyen címet a posztoknak, de az ötödik oldal amelyik átveszi, meg az utána lévő összes már olyan címmel rakja ki aminek köze sincs az eredetihez. Mindenki egyedi akar lenni, de a legegyszerűbb módon: 1-2 nagyobb oldalról, majd egymásról másolgatják oda-vissza.


Az ilyen oldalakból ma már annyi van, és alig van köztük egyedi, ennek sajnos nincs létjogosultsága, értelme. Egy célja van, amit minden szerkesztő akar, hogy őt nézzék. De a látogató meg nem ilyen, 1-2 oldalhoz elkötelezi magát, és ugyanazért a tartalomért nem megy át máshova. Most ez legfeljebb arra jó, hogy magadat szórakoztasd vagy pár ismerőst aki haverságból nézi.

2012. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát...köszi a válaszokat,megértettem...:(
2012. jan. 2. 00:40
 4/7 anonim ***** válasza:

De ezt ne vedd magadra, nem ellened szól. Most ez a divat, hogy mindenki weboldalt nyit. Meg kell érteni hogy túlkínálat van, és amíg te is csak a netről másolsz át tartalmat, nem tudsz semmi olyat mutatni amitől egy ismeretlen téged akarna rendszeresen látogatni.


Ahhoz valamilyen egyedi dolgot kell kitalálni, olyan szegmenst találni amiből nincs ezer oldal, saját kreativitást belevinni, és nem csak egy sablont feltölteni random tartalommal. Ehhez viszont idő kell, tudás és kreativitás egyben.

2012. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kreativitás kreativitás kisfiam :)


[link] na itt kezdődik

2012. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
összes a 9gagről jön.
2012. jan. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszik!
2012. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!