Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogkészítésnél a "blog címe"...

Blogkészítésnél a "blog címe" ponthoz mit kell írni? Tudom, most elég hülyének nézhettek, de lent megmagyarázom.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy a "blog címe" mégis hol fog megjelenni,és milyen típusú szöveget szokás odaírni. Valami tömör,frappánsabb,esetleg nagyobb terjedelmű legyen? Mielőtt letoltanátok,hogy ilyen kérdés már volt,szólok hogy már több helyen is rákerestem,de értelmes válasszal még nem találkoztam. A rendes válaszokat előre is köszönöm.:]
2012. márc. 16. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan nemtudom mire gondolsz de:


Ha a blogodnak az oldalát készited, akkor egyértelmüen az oldaladnak a neve.


Vagy


ha blogbejegyzést készitesz, akkor az lesz a cime. Itt egy példa:


Elindult az új blogom! (itt a cim)

Rengeteg ujdonsággal, sok bejegyzéssel vár mostantol Kiskutya Blog!


Most ezt csak egy példának irtam, de ha rosszra gondoltam, akkor ha csinálnál egy képet az ürlaprol, akkor könnyebb megállapitani, mert a mezök összefüggnek.

2012. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy a blog cime foglalja össze tömören a bejegyzés tartalmát, mert a felhasználok (szerintem) nem kedvelik a több méteres cimeket :D

A tartalomba meg mehet minden, ne sajnáld a szöveget! ;)

2012. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még csak most készítem,azért nem értem..:) De hol fog megjelenni,mert ha pl az a cím h "kutyák" akkor az a fejlécre,vagy hova kerül?:DD Sajnálom,hogy ilyen nehéz a felfogásom..><"
2012. márc. 17. 16:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy pl "xy naplója" meg hasonlók?:DD mert akkor asszem már értem.^^
2012. márc. 17. 17:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,meg van,köszönöm a segítséget.:))
2012. márc. 17. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!