Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készíthetek egyedi...

Hogyan készíthetek egyedi hátteret a blogomnak? Hova szúrjam be a kép url címét a html kódon belül?

Figyelt kérdés

www.hahaelet.blogspot.com


ide írtam le egy másik blogom html kódját, és annak a képnek az url címét, amit háttérképnek szeretnék használni.


Kérlek segítsetek, hogy hova írjam be a címet. Írhattok hozzászólást is a blogon, vagy ide is választ! előre is nagyon nagyon köszönöm!


2012. márc. 3. 13:01
 1/5 themaki1333 ***** válasza:

megnéztem a képet amit szeretnél de az nagyon pici.... :S

gondolom meg nem úgy szeretnéd, hogy teljesen kockás legyen az oldalad háttere... (am úgy is borzalmasan néznek úgy ki)...


Viszont örömmel látom hogy kezeli a css kódokat:

"/* Content

----------------------------------------------- */

body {

font: $(body.font);

color: $(body.text.color);

background: $(body.background);

padding: 0 $(content.shadow.spread) $(content.shadow.spread) $(content.shadow.spread);

$(body.background.override)

}"


most ezt annyival kellene módosítani, hogy a " background: $(body.background);" sort átírod így:


background-image: url('kép elérhető url linkje');

background-attachment: fixed;

background-repeat: no-repeat;


lehetőleg ilyen 1440*900 -as képeket ajánlok :)

2012. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kipróbáltam, de nem sikerül. mindent y csináltam, ahogy mondtál, de csak annyi lett, hogy most már fehér az egész háttér, és egy felső csíkban az eredeti háttér van. ://


nem tudom, hogy miért?:((

2012. márc. 3. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Na igen, amikor blogspotos blogom volt, nem vettem észre, hogy fel lehetne tölteni erőforrást...
2012. márc. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, én nem voltam elég körültekintő, vagy akkor még nem volt.
2012. márc. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, jó, írok pm-et és segítek közelebbről.
2012. márc. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!