Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit jelent a "Természetes...

Mit jelent a "Természetes úton keletkező linkek. " megfogalmazás?

Figyelt kérdés

Egy keresőoptimalizálással kapcsolatos böngészés során találkoztam régebben a "Természetes úton keletkező linkek." megfogalmazással, és azzal, hogy az ilyen linkek pl. a Google értékelésében pozitívumnak számítanak.


De mit is jelent ez?

A gyakorlatban hogyan kell érteni a "természetes úton keletkező" megfogalmazást?

Hogyan, miből láthatom én -az oldal készítőjeként, üzemeltetőjeként-, hogy ilyen linkek keletkeztek?


(Én első felindulásból arra tudok csak gondolni, hogy tőlem függetlenül, más weblapok készítői valamilyen hivatkozási céllal az általuk készített weboldal programjában hivatkoznak az én oldalamra, aloldalamra, képemre, stb. De vajon erről van szó?)


Ha a magyarázat mellé konkrét példákat is írnátok az nagy segítség lenne. Köszönöm.


2012. márc. 13. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Kétféleképpen keletkezhet link.


1. Automatikusan a böngésződ készíti az adott oldalnak bejegyzésnek, feltöltött állománynak...

[link]

Ezek gyakran nem mondanak semmit, gyakorlatilag egy kód.


2. Vagy te magad vagy a te beállításaid alapján készül el.

Ez már kommunikál valamit a tartalomról.

[link]


Itt olvashatsz róla [link]

és itt van pár példa wordpress-ben [link]

2012. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

pl:


én most azt tanácsolom, hogy e témában olvass el egy blog-bejegyzést: www.blablablablabla.bla/2


ezzel létrehoztam egy természetes úton létrejövő linket, mely növeli a blbblabla oldal pr-ját.

2012. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Így már világos, érthető minden.

2012. márc. 13. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!