Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez termeszetes dolog?

Ez termeszetes dolog?

Figyelt kérdés

Ket kerdesem van:


Az termeszetes dolog,hogy az asus eeepc x101h netbookomon (1 gb ram,intel atom proci 1,66 ghz,intel gma 3150) rosszabbul megy a fifa 07(!),mint egy nagyon regi gepen((1 ghz proci,pIII,512 mb ram,20 gb hdd es egy hamisitvany geforce fx5200 64 mb os)??

A pc-n xp van,a netbookon win7 home premium .


A masik kerdesem meg az,hogy a netbookom gyorsabb lenne egy ubuntu val?

Nagyon kezdo linuxos vagyok,tehat serlek janljatok linux fajtakat.Melyik a legjobb kezdoknek,ami szep is ?


2012. febr. 26. 11:55
 1/3 pcguru22 ***** válasza:

egyrészt a win7 sökkal többet kér a géptöl mint az xp!jobban

lehuzza én ilyen gépre nem win7-tet raknék!hanemarra is xpt!

2012. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Netbook -od van, arra pedig nem ajánlott Home Premium -ot telepíteni. Arra Windows 7 Starter kell, vagy egy XP.

Mellesleg a laptopok nem játékra vannak tervezve, de a netbook -ok, meg kifejezetten netezésre, vagy a Microsoft Office (és ingyenes alternatívái) futtatására képesek, többre nem. Ergo: Ne csodálkozz, ha nem viszi a játékokat normálisan, talán még az asztali géped is jobban való játékra, mint a netbook.

A Linuxról meg az a véleményem, hogy ne telepítsd fel arra a kis gépre. Nagyon le fogja rövidíteni az akkumulátoridejét. De ha nagyon akarod, Ubuntuval próbálkozhatsz, mert viszonylag szép kis rendszer.

2012. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ok. koszi a valaszokat!

Amugy miert roviditi le az aksi idejet?

Live pendiverol mar probaltam az ubuntut,de nem volt a legjobb.

Amugy ha feltelepitem az ubuntut a wn7 melle,akkor mind2 op.renszert tudom majd inditani,vagy csak ha egyszer linuxotteszek es azutan wint?

2012. febr. 26. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!