Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet olyan weboldalt...

Hogy lehet olyan weboldalt készíteni amin lehet weboldalt készíteni?

Figyelt kérdés
Tehát vannak olyan oldalak amikre ha regisztrálsz létre tudsz hozni saját oldalt. (nem olyanokra goldolok, mint uw.hu, fw.hu, stb... weboldal készítők) Tehát pl. van egy neveldéd, és azon belül a menüpontok között egy "Weboldal készítése" amire ha rákattintassz létrehoz egy oldalt a felhasználónak pl így: weboldalad.ultraweb.hu/oldal/felhasználónév. Na szóval nincs erre valami kész letölthető kód neten? Tudom hogy a google a barátom, de nem találok semmit akárhogy írom be...
2012. jan. 24. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Ezt nem értem-Hogy lehet olyan weboldalt készíteni amin lehet weboldalt készíteni?

értelme 0



Mit akarsz csinálni de korrekten és segítek

2012. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Így látatlanban, leprogramozod PHP-ben, kis MySQL-t hozzávágsz, meg némi HTML/CSS és kész.

Ja, és PhotoShop, hogy szép legyen.

G.

2012. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenre nem is fogsz kész kódot találni.

Pont azért írnak az emberek ilyet, hogy minden idióta tudjon magának oldalt csinálni. (Holott mondjuk ezek semmit nem érnek, de részlet kérdés...)


Ha ilyet akarsz, akkor hajrá php, html, css, mysql tanulás.

(Nem értem, hogy manapság miért mindenki csak letölteni akar kódokat...)

2012. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell az embert kvázi leh*lyézni, és azt feltételezni hogy nem tud semmit, csak azért, mert megkérdez egy ilyen dolgot. Ha tudni akarod tudok jó pár dolgot van is egy weboldalam, olyasmi mint a nagyobb ismert közösségi oldalak. de ezt nem tudom megcsinálni.
2012. febr. 7. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!