Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Érdemes lenne blogot készítene...

Érdemes lenne blogot készítenem? Hogyan fogjak neki?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit szeretnék ami az Álom.net című filmben is van Reginának, vagy nem tudom hogy hívják a szőke hajú lányt. / Labancz Lilla, csak a filmben nem tudom mi a neve /

Még írnék bele divattipeket, képeket töltenék fel, idézeteket; verseket raknák fel. Szerintetek megéri? Hol készítsem ahol ingyen van, és képet is tudok feltölteni, viszont blog is legyen. :) Köszönöm a válaszokat, segítséget :D


2012. jan. 11. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Kismillió van ilyen. Max. pár ismerősöd fogja olvasgatni, ha megkéred rá őket ...
2012. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valami nagyon érdekessel / újjal kell kirukkolnod, amit persze megfelelő helyen híresztelsz is, hogy 10nél több ember elolvasson akár 1 bejegyzést is egy blogból
2012. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legjobb ilyentéren a [link] Ingyenes is és elég jó kis blogokat lehet összehozni.


Megérni nem éri meg. De az ilyen személyes blogokat nem is azért szokták csinálni. Ha érzel magadban némi késztetést az ilyesmire vágj bele nyugodtan. Legrosszabb esetben senki nem fogja olvasni.

2012. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csináljál szerintem a Blogspoton és írd bele az élményeidet, legyen ilyesféle: [link]
2012. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez véletlenül nem a sajátod Tomi? :D
2012. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Electronicperson ***** válasza:
érdemes, nekem is van. eddig 8000 kátogatóm volt, havonta 800 abból 300 amerikai. Most készülök áttérni és venni egy normális domaint, az oldalt pedig wordpressel csinálnám
2012. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

érdemes. sok olyan blog van ami igenis sikeres !


www.mariannan.indiedays.com

www.mauuwau.blogspot.com

2012. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!