Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan weblap készítő ami...

Olyan weblap készítő ami nektek jól bevált?

Figyelt kérdés
Sajnos törölték weboldalamat mert úgy gondolták, hogy ehhez van kedvük, és szeretnék egy új weboldalt készíteni. Eddig a lapunk.hu-t használtam, amin most perpillanat fizetős a regisztráció. Ha tudnátok olyan weboldal készítőt ajánlani, ahol szép igényes munkát lehet csinálna akkor lécci linkeljétek be!
2011. dec. 31. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Notepad++!

Ingyenes, könnyű, olcsó és olyanra csinálod, amilyenre akarod.

2011. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Microsoft FrontPage.

Sokan szidják, de én valahogy jól elvagyok vele...

2011. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

PSPad elég jó, egyedül a kódkiegészítést hiányolom belőle ami miatt frameworkök használata nehézkes benne.


Azóta NetBeans

2011. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel, én is a "Notepad++"-t használom.
2011. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem valami igen egyszerű kéne mert nem vagyok valami számítógép zseni... most rámentem erre a notepad++-ra és megnyomtam a download-ot és kiírt csomó lehetőséget, és még azt se tudom mire kéne kattintani nekem a lapunk.hu elég egyszerűen igényes munkát tudtam csinálni. most meg azt írja, hogy levagyok tiltva. ...
2011. dec. 31. 12:47
 6/16 anonim válasza:
Igen a Notepad++ a legjobb magasan veri szerintem a Dreamweavert használhatóságban, de szerintem a kérdezőnek nem megy annyira a webprogramozás, hogy összedobjon pillanatok alatt egy működő weboldalt, ahogy az a kérdéséből elég feltűnő. Szerintem próbáld meg a Joomla-t vagy a WorldPress-t. Ha pedig ezekkel sem megy akkor reménytelen az igényes honlap. Ja és vedd meg az Artisteer nevű programot azokkal egész pofás template-eket tudsz gyártani hozzájuk.
2011. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

A weblap készítés egy szakma, ha nem értesz hozzá akkor


1) kezdd el megtanulni

2) bízd szakemberre


Én sem akarok úgy házat építeni, vakolni, vagy könyvelni h nem értek hozzá ÉS nem is akarom megtanulni.

2011. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Hát amit én írok az nem egy oldal hanem blog.Blogspot-ot ajánlóm.
2011. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ucoz.hu. Ingyenes, igényes, egyszerű, kódokat is használthastz., 400MB tárhely(ez növekszik, 7 nap alatt +2MB-t kapsz.
2011. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
freewb, nagyon egyszerű én is azt használom :)
2011. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!