Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen weboldalt csináljak...

Lee Sung Hyo kérdése:

Milyen weboldalt csináljak így, szabadidőmben?

Figyelt kérdés

Hülye válaszokat nem fogadok el. :)

ewk.hu-ra szeretnék egy egyszerű, praktikus weboldalt csinálni :D


2011. dec. 22. 16:29
 1/3 Jack Jonson ***** válasza:
Minek annyiféle ilyen minden hülyeség van hogy már tul sok és fölösleges szerintem de hogyha ezt akarod mért ne.
2011. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint örülnék egy olyan honlapnak, ami magas színvonalú Zbrush tutorialokat tartalmaz. Nemzetközi szinten is kevés olyan honlap van, ami magas színvonalon foglalkozik ezzel az alkalmazással.

Emlékszem, hogy nekem is iszonyatosan nagy erőfeszítésekbe telt bizonyos dolgokat megtanulni, mivel megfelelő oktatóvideók hiányában sok mindent próbálgatással kellett megtanulnom.


Szerintem ennek lenne jövője, főleg akkor, ha angol nyelvű lenne, bár ehhez érteni kell a Zbrush-hoz is, ráadásul temérdek szabadidő is kell hozzá.

Én már többször neki akartam állni egy ilyen honlapnak, de egyszerűen arra nincs elég szabadidőm, hogy még oktatóvideók készítésével is foglalkozzak.


Ha pedig komoly honlapot szeretnél, akkor az ewk.hu.t és az összes többi összekattintgatós vackot felejtsd el! Ilyenekkel csak hulladékot lehet készíteni. Ha ilyennel készíted el, akkor eleve halálra van ítélve a weblap.

2011. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem több ötletem is van!


1) Olyan honlap, mint az időjárás jelentés, csak ez az ötös lottó számait jelentené előre hetente, és csak nekem adnád meg a linkjét! Díjaznám...


2) aztán, olyan honlap, ami megmondja hogyan szerezz hitelt úgy, hogy nincsen semmi fedezeted, és bejelentett munkád... Na ezt is sok ember látogatná...


3) Azután, jó példáiul, ha olyan lenne, mint egy főzős oldal, recepteket közölnél, csak olyan témákban, hogy az AIDS ellenszere, a gyógyszer receptje... ilyesmi... ez is nagy siker lenne...


Sok sikert a megvalósításhoz, és persze küldd a linket ha meg van! Kössze

2011. dec. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!