Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem merem megnyitni ezt a...

Nem merem megnyitni ezt a weboldalt. :S Segítenél?

Figyelt kérdés

Szóval, az egész úgy kezdődött, hogy beírtam a Google -ba, hogy "hogyan", és ott volt alul: "hogyan lopjunk áramot?" xD Hát rákattintottam. (Ilyen népszerű ez a téma, hogy a Google már előre mutogatja? :D) Kiválasztottam egy találatot, és ez a weboldal jött ki: [link]

Mint látszik, a honlap természetesnek veszi, hogy az "Igen" -re kattintasz, így sárga betűkkel adja a további utasításokat: "A feljövő ablakban visszaszámol 5 mp-t, majd kattints a "SKIP AD" gombra, s máris kapod a választ!" Addig eljutottam, hogy rányomok az "Igen" -re, de nem merek a "Skip Ad" -ra nyomni. :D Valaki, aki nem túl ijedős, letesztelné nekem? :D Félek, hogy valami zombi jön ki.


2011. nov. 5. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A legvégén erre a linkre visz:

[link]


Azzal a szövegel, hogy nem kell lopni, mert lehet termelni szuperfejlett technológiával :)

2011. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszzi :)
2011. nov. 5. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!