Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szabadidőmben csak facebookozo...

Szabadidőmben csak facebookozok, de mostanában már az se köt le. Mondanátok olyan oldalakat, amiken ti órákig el tudtok lenni?

Figyelt kérdés
Lehetnek közösségformáló oldalak is. Légyszi, játékokat ne mondjatok, azokból már kinőttem :))
2011. nov. 22. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki a levegőre. Járj el sportolni. NE gépezz egész nap.
2011. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Van kutyád? Vidd el sétálni, az se baj ha mp3 -al a füledben mész vele, csak legyél levegőn és a kutya is élvezi.

Vagy menj el uszodába, edzőterembe, valamelyik barátodhoz...

Találd fel magad.

2011. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szex
2011. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak mondom hogy nem akarok gép zombi lenni, csak szeretnék egy olyan oldalt találni, ami leköti a figyelmemet. És egyáltalán nincs kedvem télen csak úgy sétálgatni és levegőzni. Második válaszoló: Emeletesbe lakok, szóval nincs kutyám. Amúgy 16 éves vagyok. Harmadik válaszoló: nyomi vagy. :))
2011. nov. 23. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. Emeletesben lakom de van kutyám. Igaz én 37 éves nő vagyok a párommal élek és közösen vettük magunkhoz a kutyust. Gépen facebookozok, játszok egyszerűbb játékokkal, zenéket töltök le és hallgatok, klipeket nézek és egyéb videókat.

Régen sokat lógtam a chat.hun, aztán regizve voltam a hotdog.hu-n is. Na az nem rossz oldal, ha még van, tudom ajánlani! Saját profilt szerkeszthetsz, játékok, chat van, különféle érdekességek. Ismered?

Üdv, Mona.

2011. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, itt azért nem lehet órákig elleni, de friss híreket mindig lehet olvasni!

Starity.hu

Neon.hu

Kamaszpanasz.hu - na ez tényleg érdekes. :)

Femina.hu

2012. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
h mennyire kockák az emberek.. keress bnőt inkább!
2012. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!